Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Pohodlí

OBRAZEM: Staré Vespy proměnili na moderní kancelářské židle

Když se řekne Vespa, určitě se všem vybaví populární italská značka skútru, která byla poprvé zaregistrována v roce 1946. Sama o sobě je Vespa velice oblíbeným dopravním prostředkem. Vše o tom ví také dva italští umělci, kteří se rozhodli přeměnit staré italské skútry na moderní kancelářské židle.

10 tipů na nábytek do kanceláře, které ocení každý zaměstnanec!

Každý, kdo pracuje v kanceláři, stráví v průměru 40 hodin týdně v práci. Nicméně, nedávné průzkumy ukázaly, že mnoho zaměstnanců nedokáže oddělit svůj soukromý život s tím pracovním. Pracovní tlak a osobní problémy pak vedou k menší produktivitě v práci. A tak zaměstnavatelům nezbývá nic jiného, než vnést do kanceláře více designu, funkčnosti a pohody. Podívejte se na 10 tipů na nábytek, díky kterému se budou vaši zaměstnanci cítit jako doma!

John Lewis dojímá kouzelným vánočním příběhem celý svět

Vánoční období už se pomalu blíží. Reklama od britského obchodního řetězce John Lewis vás na vše dopředu navnadí. Tentokrát je příběh bez tučňáků, ale není ochuzen ani o pohádkové motivy. Malá holčička skrz astronomický dalekohled objeví na měsíci starého muže. K Vánocům mu pak dokáže po několika marných pokusech doručit pomocí balónu dalekohled. Muž tak uvidí Zemi konečně více z blízka a dokáže si se svou malou kamarádkou pohlédnout doslova z očí do očí.

Když nemůžete najít pohodlnou pozici v posteli

Když nemůžete najít pohodlnou pozici v posteli
Nahoru