Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: podvody

Buďte obezřetní! Podvodníci se snaží napálit uživatele Facebooku

Česká spořitelna varuje před podvody, které se opět jako lavina šíří prostřednictvím sociální sítě Facebook. Z důvěřivých uživatelů se snaží podvodníci získat autorizační kódy k transakcím provedeným přes internetové bankovnictví. Pozor, zasláním autorizačního kódu dáváte podvodníkům zelenou k vybílení vašeho bankovního účtu.

Italská policie obvinila Google z daňových úniků ve výši 227 milionů eur

Italské daňové orgány ve čtvrtek obvinily americkou firmu Google z daňových úniků ve výši 227 milionů eur (cca 6,1 miliardy korun). Internetová společnost se podle vyšetřování provinila v letech 2009 až 2013. Mluvčí společnosti prozradil, že Google jedná ve shodě se zákony a údajně s italskými úřady spolupracuje.

iPhone za 1€: Další podvod na sociálních sítích, kterému se nedá zabránit

Na první pohled obyčejná reklama, ve skutečnosti podvod. Na sociálních sítích se velmi často objevují podvody, které přitáhnou stovky až tisíce uživatelů. Věci za korunu, respektive za euro mají potenciál…

PUROHOME a VIP NÁBYTEK: Specialisté na designový nábytek nebo specialisté na podvody?

Internetové obchody Purohome.cz a Vipnabytek.cz s kamennou pobočku s designovým nábytkem, se proslavily především svým podvodným, nelidským a neférovým jednáním ke klientům i zaměstnancům. Článek má varovat před podvodným jednáním majitele…

Odhaleno! 5 nejčastějších podvodů na Facebooku

Antivirová společnost Bitdefender svoje závěry vyvodila z 850 tisíců podvodů na Facebooku. Ačkoliv osvěta o podvodných aplikacích číhá na každém kroku, stále se všude najdou naivní uživatelé. A co patří mezi nejčastější chytáky, na které vždy někdo rád skočí?

SOVA slaví desáté narozeniny

Jde o desetileté výročí od založení sdružení, které také svým partnerům a zájemcům moudré a neocenitelné rady poskytuje – Sdružení SOVA. SOVA je totiž zkratka pro Sdružení na ochranu vlastníků automobilů. Jde o organizaci, která hájí zájmy provozovatelů a především zájemců o koupi ojetých motorových vozidel. A to, že sdružení SOVA existuje již zmíněných 10 let, znamená, že stále se v oblasti nákupu a prodeje ojetých motorových vozidel potýkáme s nepravostmi a v krajním případě s trestnou činností. A ve všech případech je cílem těchto nekorektních a mnohdy nezákonných aktivit kupující zákazník.

Nahoru