Štítek: Podvod na Facebooku

Odhaleno! 5 nejčastějších podvodů na Facebooku

Antivirová společnost Bitdefender svoje závěry vyvodila z 850 tisíců podvodů na Facebooku. Ačkoliv osvěta o podvodných aplikacích číhá na každém kroku, stále se všude najdou naivní uživatelé. A co patří mezi nejčastější chytáky, na které vždy někdo rád skočí?

Facebook: Podvodná soutěž o iPhone, kde vyhrál jenom admin stránky

Na Facebooku se to jenom hemží soutěžemi. Princip je vždy stejný – stačí něco lajknout či sdílet, a tím jste zařazeni do soutěže. Bohužel často se jedná o podvod. To je i případ této soutěže, na které se navíc admin obohatil o nový iPad.

Jsou reklamy na Facebooku plýtváním peněz?

Po internetu se v poslední době rychlostí blesku šíří šokující video. V Česku to tedy až tak závratná rychlost není, protože se přece jen jedná o video v angličtině, ale i tak. Jde v něm totiž o něco hodně zajímavého. Vlogger v něm má prý důkaz, že reklamní program Facebooku je podvod!

Další způsob jak vás hackeři mohou okrást na Facebooku, využijí důvěry vašich přátel

Objevil se nový a další způsob jak vás mohou hackeři okrást na Facebooku. Nabourají se na váš profil, požádají vaše přátele o telefonní čísla a na ně pošlou ověřovací kód k platbě. Během několika minut si hackeři mohou pěkně přivydělat.

Nikdy, nikdy nevěřte Facebooku!

Nikdy, nikdy nevěřte Facebooku!

Laura, majitelka blogu Wel-Prepared Mind, se se svými čtenáři podělila o poněkud zarážející zkušenost s Facebookem. Podpora a podobné zkušenosti jejích čtenářů napovídají, že se rozhodně nejedná o ojedinělý případ…
Nahoru