Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: počet uživatelů

Facebook Messenger má 1 miliardu aktivních uživatelů

Uživatelé používají aplikaci Facebook Messenger ke komunikaci s lidmi a společnostmi, o které se zajímají. Dělají si plány, sdílí sny, posílají platby, vypráví vtipy a hrají hry. Důvodů, proč lidé používají Facebook Messenger, neustále přibývá. A dnes největší sociální síť oznamuje, že chatovací aplikaci měsíčně používá více než 1 miliarda uživatelů.

Instagram každý měsíc používá 500 milionů lidí

Instagram, sociální síť určená ke sdílení fotografií, oznamuje dva nové milníky. Platformu každý měsíc používá 500 milionů uživatelů, z nichž 300 milionů uživatelů ji používá každý den. A statistika zároveň ukazuje, že osmdesát procent z celkového počtu uživatelů užije mimo USA.

Nejhorší scénář Facebooku: stát se příštím Yahoo

Nejhorší scénář Facebooku: stát se příštím Yahoo

Posuňme se trochu v čase o pár let dopředu a pojďme si ubrat pár let, abychom se dostali opět do doby bezstarostného dospívání... Píše se rok 2020 a vám je 13 let. Rozlišení mezi skutečným životem a světem Internetu existuje jen velmi málo. Počítač reaguje na váš obličej, stačí jen mrknout a zpráva, fotografie nebo video je odeslána. Vaši přátelé jsou vám vždy k dispozici, můžete je okamžitě kontaktovat, jsou neustále online.
10 tipů k tomu, aby se vaše firemní stránky na Facebooku staly úspěšnějšími

10 tipů k tomu, aby se vaše firemní stránky na Facebooku staly úspěšnějšími

Jediná věc, která zůstává stejná, pokud jde o marketing na sociálních sítích, je to, že věci se neustále mění. Facebook hodně změnil své algoritmy tak, že pro podniky je interakce s uživateli ještě těžší než kdy jindy. Výzkum ve skutečnosti ukazuje, že dosah stránek na koncové uživatele v loňském roce klesl průměrně o 40%.

Svět bude mít více uživatelů mobilních zařízení než obyvatel

Ke konci roku 2011 mělo mobilní zařízení 6 miliard uživatelů, což znamená 86 lidí ze 100. Mezinárodní telekomunikační unie se sídlem v Ženevě také oznámila, že nejvíce uživatelů má Čína s 1 miliardou abonentů a Indie očekává dosažení tohoto počtu tento rok. Očekává se, že za tento rok počet převýší 7 miliard, což je více než počet obyvatel Země.
Nahoru