Štítek: Playboy

playboy

Playboy vrací na své stránky nahotu

V časopise Playboy byl před několika měsíci povýšen Cooper Hefner, syn legendárního Hugha Hefnera, na pozici Chief Creative Officer. Ten začal revoluci s cílem vrátit do časopisu nahotu, a tak se čtenáři mohou těšit na vydání březen/duben.

20030103181040_63

OBRAZEM: Zajíčci Playboy o několik let později

Netřeba představovat značku Playboy, která se již dlouhou dobu specializuje na různé výrobky pro muže a ženy. U mužů je evidentně velmi oblíbený časopis Playboy, který sice neobsahuje tolik textu, ale atraktivních věcí. Většinou se dívají na modelky z Playboye, které tu však také nebudou furt. Jistý autor se tedy rozhodl nafotit některé modelky po padesáti letech.

mathias-hesper

Facebookový status mu zajistil ples v doprovodu modelky

Osmnáctiletému mladíkovi z Německa se povedlo něco, co je snem snad každého kluka v jeho věku. Měl dost kuráže, a tak napsal status na Facebook. Jak to tak bývá, na Facebooku se jeho kuriózní případ začal šířit rychlostí blesku. A tak to dopadlo tak, že modelka z Playboye jeho kuráž ocenila a za odměnu s ním půjde na ples.

nahleda

VIDEO: Jak chutná polibek s neznámým člověkem… podle Playboye

Video prvního líbání už obletělo celý svět. Pokud patříte mezi naše pravidelné čtenáře, tak už jistě víte, jak vypadá opravdové první líbání. A nyní zde přichází další verze, která potěší všechny muže – je totiž od samotného Playboye.

slide_290950_2318021_free

Nebezpečně krásná? Taková je nejslavnější trestankyně na světě

Jak vypadají modelky a hollywoodské herečky na fotografiích z jejich zatýkání? Většinou hrozně. Žádný make-up, opilecký výraz a nateklý obličej. Na světě však žije žena, jejíž fotografie ze zatýkání obletěla celý svět, protože na ní vypadá jako topmodelka v reklamě na kosmetiku.

Mistrovství svádění

Mistrovství svádění

Chcete se naučit účinně a sebevědomě oslovovat všechny krásné ženy? Chcete je zaujmout? Chcete mít v malíčku celý proces svádění od A do Z až k sexu či vztahu? Chcete vědět, jaké triky fungují v klubu a jaké na ulici? Znát princip jak vést vztah? Fajn, David z Mistrovství svádění vám v těchto otázkách poradí.
Nahoru