Štítek: plakát

OBRAZEM: 15 neuvěřitelně povedených reklam informujících o rakovině prsu

Ve Spojených státech je říjen národním měsícem povědomí o rakovině prsu. Na Boredpanda se rozhodli využít příležitosti a dali dohromady několik opravdu povedených plakátů či reklam a výrobků, které o rakovině prsu informují. Mají jediný cíl. Chtějí, aby se tahle nemoc lépe dostala do našeho povědomí.

Film nezačíná premiérou, ale plakátem

Co vás donutí jít do kina? Je to holka? Dobrý film? Nebo plakát? Dovolím si říct, že většinou to jsou všechny tři položky, avšak ten plakát je nejdůležitější. Proč? Řekne nám vše, co chceme vědět. Avšak postrádá život. Většinou to je jenom papír s jedním obrázkem a obřím nadpisem. To se rozhodli změnit uživatelé serveru Imgur, jak to dopadlo?

Hrátky s Photoshopem a filmovými plakáty

V dnešní době se víc projevuje umění kreslit spíš na počítači, než na papíře. Pořádně ovládnout grafický nástroj, například Photoshop není žádný med. Britský umělec Jon Burgerman považuje tento svůj výtvor za originální tvorbu a to určitě právem. Jednoduchý nápad, který když dovedete k dokonalosti, tak to vypadá opravdu skvěle. Stoupne si před plakát, na kterém někdo míří zbraní, nahodí zoufalou grimasu a na počítači potom dodělá krev a je mrtvý!

Nahoru