Štítek: Placla

Necháváte si zajistit práci přes personální agenturu. Jak to vůbec celé funguje?

Necháváte si zajistit práci přes personální agenturu. Jak to vůbec celé funguje?

Slyšeli jste už někdy o personálních agenturách? Je to trend současné doby a nepostradatelná součást trhu práce. Jak však tyto odborné agentury pracují? A co všechno musí HR pracovníci udělat, aby vám sehnali práci?

Jak docenit své zaměstnance? Volte dárky praktické a originální!

Denně se marketingoví poradci potýkají s problémy, jak nejlépe propagovat svou firmu a jak náležitě docenit loajality a píle svých zaměstnanců. Existuje nesčetné množství řešení, jak firmu propagovat a zároveň tak i ocenit své zaměstnance. Nejčastěji to bývá nějaká tužka či blok s reklamním logem společnosti. Ale nenudí vás to?

PlaCla.cz prochází drobnými úpravami – všimli jste si?

Nějaký ten pátek pomáhá při nákupu a prodeji placených článků služba PlaCla, která se stále více setkává s pozitivním ohlasem. Nyní uživatelé tohoto systému mohou sledovat několik drobných úprav, které jen posouvají PlaClu na další úroveň.

Jeden z největších reklamních systémů u nás PlaCla přišla s dalším vylepšením

Český internetový projekt PlaCla.cz, který se slouží jako prodejní platforma pro prodej PR článků, prošla dalším kolem úprav. Nyní umožňuje blogerům sledovat podrobné statistiky výdělků, komunikovat s inzerenty ještě před uzavřením poptávky a vkládat doplňující dotazy a články ještě před publikací. Podobná vylepšení zaznamenali také inzerenti.

Martin Jersák „JersyWoo: Placlu jsem provozoval skoro 4 roky, což je na internetový věk dost hodně

Říkají mu JersyWoo. Není to indián. Je to Martin. Martin Jersák. Založil v roce 2009 asi největší Pay Per Post systém u nás. Placlu. A o pár let později již Placla vykazovala obrat přes 4 000 000 Kč. A protože se taková Placla jednoduše neprodává každý všední den, tak jsem se Martina trochu poptal na to, co jej vedlo k prodeji. Jak je spokojený s prodejem Placly a také co má v plánu dělat potom. A samozřejmě jsem se nezapomněl zeptat, jak se takový systém buduje :-).

Nahoru