Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Pixel

7 novinek, které Google představil na konferenci

Společnost Google se zabývala především softwarem (vyhledávač, webové aplikace, mobilní systém Android, operační systém Chrome OS). Technologický gigant začal zasahovat také do hardwarové oblasti, přičemž při výrobě telefonů a tabletů nejprve spolupracoval s partnery jako Samsung, HTC či LG. Nicméně nakonec se rozhodl vytvářet vlastní zařízení.

Google chystá hybridní zařízení s Androidem a Chrome OS

Google chystá hybridní zařízení, na kterém budou systémy Android a Chrome OS. Mělo by se jednat o jeden konvertibilní notebook a jeden tablet Huawei Nexus. Aspoň to tvrdí zpráva z 9to5Google.

Pixel

Jedná se o zkratku, která vznikla z anglických slov picture element, což v překladu znamená obrazový prvek. Je to termín, který je spojován s počítačovou grafikou. Pixel je nejmenší jednotkou digitální rastrové (bitmapové)…

Známé filmové scény předělané do 8bitové verze

Slovenský umělec vytvořil dvě série animací prostřednictvím 8bitové grafiky. Jako inspiraci použil filmy a komiksy, které se na světě poměrně hodně proslavily. A výsledek? Nechám na vás, ale věřím, že alespoň většinu poznáte…

Spekulace o chromebooku Pixel s dotykovou obrazovkou a rozlišením 2560x1700px i možností spouštět Android aplikace

Spekulace o chromebooku Pixel s dotykovou obrazovkou a rozlišením 2560x1700px i možností spouštět Android aplikace

Chromebooky zažívají v poslední době opravdu velký rozmach. Dostávají se do škol a prodávají se stále nové a nové. To vše hlavně díky jejich klíčovým vlastnostem - lehkost, nízká cena a rychlý start. Nyní se objevily nové spekulace o dalším chromebooku, který je prý momentálně podrobován testům v Googlu. Jmenuje se Pixel a právě pixely mají být jeho klíčová vlastnost. Tento chromebook má mít dotykovou obrazovku a velmi vysoké rozlišení 2560 x 1700 pixelů.
Nahoru