Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: pilulka

Pilulka pro zlepšení paměti a učení. Bude zpřístupněna veřejnosti?

Pro dobré fungování vašeho mozku toho můžete udělat opravdu hodně. Pomůže vám dostatek spánku, cvičení paměti, logické hry atd. Pokud jste příliš unavení, a potřebujete ještě místo spaní fungovat, možná tento problém řešíte pomocí kávy, energetického nápoje nebo silného čaje. Ještě je tu ale jedna možnost. Zázračná pilulka.

Pilulka.cz nabízí unikátní dopravu léků v Praze

Lékárenská skupina Pilulka, která na tuzemském trhu působí tři roky, spustila unikátní službu zvanou Pilulka Auto. Od dnešního dne nabízí expresní dopravu léků v Praze do 60 minut od objednání, přičemž cena za přepravu je stejná jako cena dopravy klasické. A vybrat si můžete z 10 tisíc lékárenských produktů, které jsou k dispozici takřka okamžitě.

Meziroční růst o 253 %, téměř milion prodaných produktů aneb jak se dařilo lékárně Pilulka.cz v roce 2015

Online lékárna Pilulka.cz v roce 2015 zaznamenala nemalé úspěchy, o které se s veřejností podělila prostřednictvím přehledné infografiky. Pilulka.cz také prozradila své cíle pro rok 2016. Chce se například stát jedničkou mezi internetovými lékárnami.

Jsou šedé, červené či modré? Obrázek s pipulkami válcuje internet

Vzpomínáte si na fenomén, který před několika měsíci ovládl internet? Máme na mysli legendární šaty, které rozdělili lidi na dvě skupiny. Jedna skupina viděla šaty modro-černé, druhá zase bílo-zlaté. Ačkoliv internetová populace se potřebuje neustále o něčem hádat, na scénu vystupuje další obrázek, který pravděpodobně rozdělí uživatele na dvě či tři skupiny.

Uplavte podzimní depresi

Uplavte podzimní depresi

Za lékařské vyšetření platíte regulační zdravotnický poplatek 30 Kč + dalších 30 Kč za recept. Za 60 Kč je často již 75 minutové vstupné do bazénu.
Budeme si místo hesel pamatovat to, že nemáme zapomenout na pilulku?

Budeme si místo hesel pamatovat to, že nemáme zapomenout na pilulku?

Hesla: Jsou všude a většina z nás si jich musí pamatovat několik. Jsou také nejslabším článkem v řetězci ověřování, protože lidé si prostě nejsou schopni pamatovat velké množství hesel.
Nahoru