Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: phoneday

12 suprových aplikací určené pouze pro iPhone

Pokud jste Androiďák, můžete začít tiše závidět. Nyní vám totiž chci představit 12 appek, které byste vy (věrní uživatelé Androidu) hledali marně. Jsou totiž určeny pro trošku jiné odvětví a jiný operační systém. A to pro iOS – suprový mobilní systém, který se obejde většinou bez lagů i po několika letech. Navíc Apple nepovolí do svých zařízení shity, proto se za používání (vytváření aplikací) App Storu musí platit. Hold, Apple filtruje ty top aplikace. Shity patří jinam 🙂 .

Jak dlouho trávíte na svém mobilu? Podle statistik v průměru 22 hodin týdně!

Britský deník dailymail.co.uk nedávno zveřejnil poměrně nelichotivá statistická čísla. Dle nich svůj mobilní telefon vezmeme do ruky více jak 1500 krát týdně! A to není zdaleka vše, průměrně nás telefon okrádá denně o tři hodiny a 16 minut našeho času a vynásobíme-li to počtem dní v týdnu, pak zjistíme, že týdně strávíme na svých chytrých telefonech více než 22 hodin!

9 aplikací, které ženám usnadní život

Chytrý telefon je dnes už zkrátka nutnost. Každý potvrdí, že takový telefon umí výrazně usnadnit každodenní život. A my jsme se dnes podívali na top aplikace pro ženy.

7 věcí, které jsme dělali, když jsme neměli smartphony

Vzpomínáte si ještě, jaké to bylo, když jsme neměli smarpthony? Většina z nás už zřejmě jen matně. Staly se nedílnou součástí našeho života, zvlášť když se nudíme. Ale co jsme vlastně dělali bez nich? Jak jsme mohli přežívat? Pojďme se na to podívat a zamyslet se, zda si na to pamatujete a zda se vám stýská po těchto starých zvycích.

PŘEDSTAVUJEME: Hush – Chytré ušní ucpávky, co vás dokážou upozornit

V dnešní době je už „chytré“ snad jakékoliv zařízení. A každé z nich se dokáže ozvat pomoci nějakého zvuku. Co je tedy dalším technologickým stupněm? Zařízení, které bude tyto zvuky cíleně blokovat.

OBRAZEM: 20 skvělých meme o smartphonech

Určitě všichni víte, co jsou to meme. Ano, jedná se o ty obrázky s vtipným komiksem, které na internetu vidíte snad všude. Pravděpodobně jste narazili už i na některé, kterým jste se smáli ještě tři dny. A spousta takových se dá najít i o těch našich milovaných krabičkách, které nedáme z ruky. Máme tu meme o smarpthonech.

VIDEO: Jak se paří na iPhone 6 a 6 Plus?

VIDEO: Jak se paří na iPhone 6 a 6 Plus?

Apple chce opět ukázat všestrannost svých zařízení. Vydal proto nové video, které se týká uživatelů, kteří své iPhony nepoužívají jen na volání, ale čas od času si zahrají nějakou tu hru. iPhone 6 a 6 Plus je tedy (podobně jako předchozí modely) dobrou volbou pro hráče graficky náročnějších her, které nějaký ten Android za dva tisíce ani nemá šanci spustit. A pokud ano, jedná se o zázrak.

PŘEDSTAVUJEME: Printeroid – Malá tiskárna fotek k vašemu iPhonu či iPadu

Pro Apple zařízení se opět objevil zajímavý gadget především pro umělce, kteří nepotřebují drahé zrcadlovky, ale bohatě jim stačí jejich iPhone či iPad. Tento gadget se jmenuje Printeroid a dokáže vám během chvíle vytisknout fotku přímo z vašeho zařízení.

Nejlepší karaoke aplikace pro Android a iOS

My lidé se od ostatních dýchajících tvorů na planetě lišíme ve spoustě ohledech, a zpěv je právě jedním z nich. Dokonce i když nejste ve zpěvu mistři, na dobré náladě vám to rozhodně neubírá a o domácí zpěv se neradi ochuzujete. Není tedy divu, že karaoke HW a SW jsou tak populární.

Luxusní Lenovo Vibe X2, s kterým můžete vyjádřit svůj styl

Minulý měsíc se na českém trhu objevila další novinka od společnosti Lenovo, která obohatila svou kategorii chytrých telefonů o Lenovo Vibe X2. Tento smartphone vyniká především díky svému luxusnímu designu, který se skládá z více vrstev + kvalitnímu osmijádrovému procesoru MediaTek a inovativním příslušenství, které vyhoví snad všem uživatelům.

Nahoru