Štítek: Philips

Aplikace iHealth: kvalitní spánek a čistý vzduch

Aplikace v dnešní době existují už téměř na všechno, lze jejich prostřednictvím usnadnit snad jakoukoliv činnost. Tento článek odkrývá aplikaci, která dokáže rozeznat kvalitu vzduchu ve vašem okolí. Upozorní vás i na smog. Aplikace spolupracuje s čističkami vzduchu Philips.

Co nabízejí nejnovější televize na trhu? Budete koukat!

Není žádným tajemstvím, že v dnešní době se konkurence napříč technologickými vymoženostmi předhání, kdo přijde na trh s něčím novým. Stejný trend můžeme sledovat i u dnešních chytrých televizí, které…

Chytré žárovky Philips mohou být napadeny hackery

Chytré žárovky Philips mohou být napadeny hackery

Philips Hue. To jsou LED žárovky, které obsahují Wi-Fi modul, umí měnit barvu i intenzitu osvětlení. Jejích hlavním rysem ale je, že jdou ovládat na dálku pomocí pomocí smartphonu pomocí internetu. Bezpečnostní analytik Nitesh Dhanjani ale zjistil, že tyto žárovky nemají moc promyšlenou ochranu a že mohou být napadeny zvenčí.
Inzerce: Spotreba.cz – prvotřídní tonery pro nejpoužívanější značky

Inzerce: Spotreba.cz – prvotřídní tonery pro nejpoužívanější značky

Pokud se zajímáte o tonery a cartridge na nejpoužívanější tiskárny a kopírky, zkuste navštívit náš internetový obchod Spotreba.cz. Cartridge jsou tiskové kazety pro inkoustové tiskárny, zatímco tonery patří do tiskáren laserových. A právě druhým jmenovaným produktům a jejich výrobcům bychom se zde chtěli nyní věnovat. V našem e-shopu totiž zakoupíte tonery Canon, Epson, tonery Samsung, HP nebo tonery Lexmark, ale také náplně mnoha dalších značek.
Inzerce: Spotreba.cz – tonery a cartridge pro nejrůznější tiskárny i kopírky

Inzerce: Spotreba.cz – tonery a cartridge pro nejrůznější tiskárny i kopírky

Sháníte domů či do kanceláře kvalitní tonery a cartridge do tiskáren nebo kopírek? Pokud chcete zároveň ušetřit, prohlédněte si pestrou nabídku barev do tiskáren v našem e-shopu Spotreba.cz.

Tisková zpráva: Při zakoupení nového televizoru Philips získají uživatelé 150 filmů na 3 měsíce zcela zdarma

Společnost TP Vision a Topfun Media oznamují uvedení první a největší české on-line videopůjčovny Topfun do světa Philips Smart TV. Uživatelé televizorů Philips s platformou Smart TV získají tímto spojením možnost…

Nahoru