Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: pepa.cz

smartphone-695164_640

ANKETA: Snažíte se pracovat i během dovolené?

Stále aktuálním tématem jsou dovolené. Nicméně skloubit dovolenou a pracovní povinnosti je pro mnohé velice těžké. Zeptali jsme se různých lidí, kteří působí nejen v online světě, zda se snaží pracovat i během dovolené anebo na dovolené vypínají pracovní telefon a e-mailovou schránku.

pepacz

7 tipů na pražská koupaliště podle Pepa.cz

Není to tak dávno, co jsme vás informovali, že druhý největší slevový portál Pepa.cz se chce zaměřit na cestování. A už se mu to daří. V televizi můžete vídat reklamy, které doporučují Pepa.cz jako ideální web pro vyhledání levné dovolené. My vám přinášíme jeho přehled tuzemských vyzkoušených koupališť. V následujících dnech nás opět čekají vedra, tak aspoň budete vědět, kam se zajít zchladit.

chorvatsko

Pepa.cz bude konkurovat cestovním agenturám, nabídne kvalitní destinace za výrazně nižší ceny

Dvojka na trhu slevových serverů Pepa.cz pro letošní sezonu výrazně mění přístup k prodeji letních dovolených. Zákazníkům nově nabídne portfolio zájezdů, které bude přímo konkurovat cestovním agenturám a kancelářím, mnohdy však…

Slevový server Pepa.cz je dvojkou na trhu

Nakupujete výhodně přes slevové servery? Lidé je využívají nejčastěji o Vánocích a pro nakupování dovolené (ať už tuzemské nebo zahraniční). V Česku jich máme několik, ale jen některé zvládají držet krok s potřebami zákazníků. Když pomineme známý Slevomat, dobře se v poslední době daří slevovému portálu Pepa.cz.

Nahoru