Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Pejsek

Tisíce lidí se modlí za psa se šunkou na hlavě

Jak jistě sami dobře víte, Facebook je místem, kde se dobře diskutuje o všech těžkostech života a kde se dají lajky konvertovat v modlitby. Tisíce jeho uživatelů se teď modlí za psa, který má na hlavě šunku.

V Anglii existuje fitness klub pro domácí mazlíčky, kteří trpí obezitou

V dnešní době trpí nadváhou jak lidé, tak i domácí mazlíčci. Z tohoto důvodu se britská společnost PSDA rozhodla bojovat proti obezitě čtyřnohých miláčků a založila The Pet Fit Club, což je tzv. fitness pro domácí mazlíčky.

OBRAZEM: 15 pejsků, kteří vám zaručeně zvednou náladu

Pokud dneska máte náladu „pod psa“, jste tu správně! Připravili jsme si totiž pro vás patnáct vtipných fotografií se psy, které vám zaručeně zlepší náladu. Proč? Jsou na nich totiž pejsi, kteří se zvláštním způsobem usmívají na svět. Navíc, co může být lepšího na odreagování než vtipné výrazy němých tváří?

INZERCE: To nejlepší pro vaše psí miláčky

Když už si jednou pořídíte psa, je jisté, že se stane vaším domácím miláčkem. Pokud máte děti, pravděpodobně ho budou zbožňovat nejvíce právě ty. S tím prostě nic nenaděláte, velikost dětské lásky nic nepřekoná. Jenže děti jednou vyrostou, odejdou studovat, pracovat a pejsek zbyde na vás. Protože takový roztomilý štěkající uzlíček není záležitostí na pár měsíců. Ovlivní celý váš život.

OBRAZEM: I psi jsou plnohodnotnými členy rodiny

Leckdy si život bez svého věrného přítele nedokážeme ani představit. Psi nám stojí po boku vždy, když je nejvíce potřebujeme a nikdy nás nezklamou. Jsou to naši mazlíčci, které je potřeba hýčkat, neboť to jsou bezesporu plnohodnotní členové našich rodin.

VIDEO: Nečekaná psí láska k foukači na listí

VIDEO: Nečekaná psí láska k foukači na listí

Každého baví něco jiného. Takovým ukázkovým příkladem je pejsek ve videu, který má evidentně v lásce foukače na listí. Proč? Každý normální pes by před takovou prapodivnou věci utekl či ulétl jako papír.

VIDEO: Buldoček překonal strach z vody, avšak trvalo mu to

VIDEO: Buldoček překonal strach z vody, avšak trvalo mu to

Většina psů se vážně nerada koupe. Bojí se vody, tak se k ní raději nepřibližují, což je konkrétní případ tohoto malého francouzského buldočka, který chtěl za svoji paničkou skočit do bazénu. Avšak, bohužel se evidentně bál vody.

12 asistenčních psů, kteří oddaně slouží svým páníčkům za každé situace

Asistenční pes je něco jako spása pro tělesně postižené. Pomáhají jim v různých situací, prostě a jistě jsou jim všudypřítomnou a nezbytnou oporou, za kterou se jim majitel vždy odvděčí nějakým chutným pamlskem.

Najít border kolii Momo může být i pro toho nejlepšího dost těžké… Najdete ji vy?

Jsou psi dobří ve hře na schovávanou? Musí říct, že ano. Hlavně malá border kolie Momo, která se v této hře doslova vyžívá. Najít ji na některých fotografiích je vážně oříšek…

Roztomilý pejsek

Roztomilý pejsek
Nahoru