Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Pejsci

INZERCE: Nejlepší česká krmiva pro pejsky – Calibra a Brit

Máte-li doma čtyřnohého mazlíčka, jistě mu chcete dopřát jen to nejlepší. Dáváte mu všechnu svou lásku, kupujete hračky a různé laskominy. A určitě víte, jak velký podíl má na jeho spokojeném životě dobré krmivo.

Toto zařízení vám prozradí aktuální náladu vašeho čtyřnohého miláčka

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se asi cítí váš domácí mazlíček? Zda je smutný, veselý nebo spokojený? Japonská společnost Anicall vyvinula speciální zařízení pro pejsky a kočičky, které by mělo rozeznat veškeré pocity vašich čtyřnohých miláčků.

OBRAZEM: Díky dobrým lidem dostali tito psi druhou životní šanci. Podívejte se, jak to vše dopadlo

Týrání psů není zrovna moc pozitivní záležitost. Avšak i v této době, kdy se nazýváme “moderní dobou” se naleznou i tací lidé, kteří stále drastickými metodami ubližují svým psům. Občas se podaří tyto psi zachránit a dát jim doslova druhou šanci, která je dostane do dobrých a milujících rukou.

To musíte vidět: Bíglové poprvé v životě viděli slunce

Všechna zvířata by měla mít možnost okusit chuť svobody. Přesně to si myslí i skupina lidí z Kalifornie, kteří pracují na vypouštění psů, kteří prožili celý svůj život v klecích necháni na pospas laboratorním vědcům. V dojemném videu z Feedom Project Beagle, které se šíří po internetu, je z laboratoře v Nevadě zachráněno devět bíglů. Jsou vypuštěni na trávě v Las Vegas, kde poprvé vidí slunce.

Nahoru