Štítek: Papež

Mark Zuckerberg se setkal s papežem a daroval mu dron

Mark Zuckerberg, CEO společnosti Facebook, cestoval se svou ženou do Itálie, kde se setkali s papežem Františkem. V návaznosti na ničivé zemětřesení, které postihlo Itálii minulý týden, Mark diskutoval o významu spojování lidí po celém světě bez přístupu k internetu.

Papež má na Twitteru téměř čtyři miliony followerů!

Co dělá o Velikonocích hlava církve? Tweetuje a fotí se na Instagram. Ano, jedná se o strategický postoj Vatikánu, který se snaží rozšířit víru do všech stran. Co papež František tweetuje? A kolik má followerů?

Sklápěcí křížek do auta

Sklápěcí křížek do auta
Papež František, nejskloňovanější pojem na Twitteru, Facebooku a na celém internetu za posledních 24 hodin

Papež František, nejskloňovanější pojem na Twitteru, Facebooku a na celém internetu za posledních 24 hodin

Jorge Mario Bergoglio z Argentiny. Nový sv. Otec František. Za emeritního papeže Benedikta XVI. přebral papežský úřad. Vítaly jej desetitisíce lidí. A to nejenom na vatikánském Svatopetrském náměstí, ale jeho nástup kvitovali také lidé na sociálních sítích Twitter a Facebook.

Hlava katolické církve prohlásila: Ježíš by byl na Facebooku nebo na Twitteru, kdyby žil

Hlava německé katolické církve, Robert Zollitsch, prohlásila: Ježíš by byl na Facebooku nebo na Twitteru, kdyby žil. Jeho prohlášení vyšlo na povrch nedlouho poté, co se v prosinci 2012 přidal na Twitter i nejvyšší představitel římskokatolické církve - papež Benedikt XVI. (vlastním jménem Joseph Ratzinger). Jeho účet na Twitter nese jméno @Pontifex.
Nahoru