Štítek: Outsourcing

money3

Účetní poradenství dosáhne i tam, kam by vás to nenapadlo!

Žijeme v moderní době a víme, co je to outsorcing a nebojíme se ho použít. Když si nevíme rady, u odborníka si objednáme účetní poradenství a dostaneme maximum informací, které nám pomohou se rozhodnout. Dokážete si však představit, že v minulosti tomu bylo jinak? Že některé věci musel každý řešit sám a nebyl, kdo by mu poradil?

Telefonické sjednávání schůzek? Využijte profesionální call centra

Máte zájem o propagaci výrobků nebo služeb na úrovni spolupráce s jiným obchodním partnerem nebo firmou? Hledáte odpovídajícího obchodního partnera nebo optimální službu, dostupnou na trhu a odpovídající vašim požadavkům, jak stávajících, tak potencionálních? Jste začínající firma, která nemá své obchodní oddělení? Požadujete sjednávání obchodních schůzek na skutečně profesionální úrovni? Pak využijte profesionální externí call centrum.

stephen.powell

Stephen Powell: Spoluzakladatel společnosti Gustin

Stephen Powell je jedním ze dvou zakladatelů společnosti Gustin, která navrhuje a vyrábí prémiové pánské oblečení v San Franciscu. Při své činnosti společnost využívá crowdsourcing, což je metoda, při které se učástní na vývoji nových modelů oblečení i veřejnost. I díky tomu má společnosti Gustin nastaveny velmi nízké ceny. Jedná se v podstatě o docela malou firmu. Sám Stephen pracuje hlavně na samotné platformě, plnění obchodu, marketingu formou outsourcingu a samozřejmě na vedení komunity, kterou si společnost stihla vybudovat.

Americký vyvojář si najímal na svou práci Číňany a trávil hodiny nakupováním na internetu

Softwarový vývojář a zaměstnanec jedné nejmenované americké společnosti chodil do práce, ve které však vlastně nic nedělal. Ale pouze surfoval na internetu a zabíjel čas. Na programování, za které byl placený, využíval levných vývojářů z Číny. Na svéráznou pracovní náplň se přišlo až při kontrole firemní sítě.
Nahoru