Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Outlook.com

Drahý Hotmaile, opouštím tě

Drahý Hotmaile, opouštím tě

Po tom, co Hotmail nahradil nový Outlook, se začala objevovat hromada negativní názorů od uživatelů, kteří měli rádi ten starý Hotmail a nechtěli se přizpůsobit novinkám revolučního Outlooku. Někteří to s ním aspoň zkusili, mnozí z nich si pak nakonec zvykli. Změna je život. Ale jsou tu i takoví, kterým se Outlook příčit nepřestal, až je to dovedlo k tomu, že s ním nadobro skončí. Takový je i příběh fotografa a spisovatele Marka Hawkinse. Pojďme se podívat na to, proč se „nový Hotmail“ nelíbil jemu.
Microsoft neuhlídal Outlook

Microsoft neuhlídal Outlook

Někteří uživatelé, kteří se dnes snažili dostat ke své poště, měli problém. Přestože web Microsoftu, který ukazuje aktuální stav jednotlivých služeb, ukazoval, že vše běží normálně, opak byl pravdou.
Definitivní smrt Hotmailu: Co na to jeho fanoušci?

Definitivní smrt Hotmailu: Co na to jeho fanoušci?

Microsoft dnes definitivně zabil Hotmail. Ukončil přechod na Outlook.com, novou e-mailovou platformu, od které se očekává, že poskytne nejméně stejné funkce jako její předchůdce, ale ještě mnohem více.

Outlook.com využívá 25 miliónů uživatelů. Nyní je tato aplikace dostupná i pro Android

Outlook.com je přehlednější, nabízí komplexnější nastavení a výrazně lépe filtruje nevyžádanou poštu než nejvyužívanější emailová služba na světe - Gmail od Googlu. A přiznávají to i sami uživatelé Gmailu. Zatímco na Gmailu dostanete denně desítky či stovky spamů, na Outlook.com vám přijde sotva pár spamů za týden.
Nahoru