Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Outlook

Z Outlooku se stal moderní a chytrý nástroj

Zdá se to téměř nemožné, ale Outlook je tu s námi už dvacet let. Kdysi se jmenoval Hotmail a vypadal úplně jinak. Dnes už možná není tolik populární, protože můžete používat mnoho jiných e-mailových klientů, ale Microsoft se stále snaží ho vylepšovat. Novinek je mnoho.

Které aplikace žerou nejvíc baterie, místa a RAM?

Antivirová firma AVG se věnovala výzkumu toho, které aplikace jsou nejhorší pro baterii, RAM a úložný prostor vašeho telefonu. U některých aplikací nás to nepřekvapuje, u jiných jen zíráme. Co byste ve svém telefonu tedy raději neměli mít?

Outlook už i na telefonech! Microsoft rozšiřuje svého mailového klienta i na mobilní systémy

To co jiní mají dávno, Microsoft startuje. Ttoto je zažitá tradice, která v poslední době dosti kazí ego Microsoftu. I tak se společnost rozrůstá do všech směrů a to především na mobilní systémy. Uživatelé s Outlookem totiž mohou konečně používat svůj mail na Android a iOS zařízeních.

Kampaň Microsoftu proti Googlu v novém

Kampaň Microsoftu proti Googlu v novém

Jistě už jste slyšeli něco o kampani Microsoftu proti Googlu s názvem „Scroogled“. Ta byla představena už v loňském roce, ovšem teď získává novou podobu. Tentokrát se především snaží uživatelům ukázat, že vyhledávací společnost vám zobrazuje reklamy, které vypadají jako skutečné emaily.
Jaroslav Javornický: eMClienta používá i Pixar

Jaroslav Javornický: eMClienta používá i Pixar

eMClient, který v tomto případě prezentuje Jaroslav Javornický je emailový klient, který dnes již patří mezi jedny z nejúspěšnějších služeb. Stejně jako nejeden projekt, i eMClient si sáhl nejen na vrchol, ale také na dno. Dnes však patří, co se týče emailových klientů, mezi jedny z nejpopulárnějších a jeho uživatele byste mohli hledat především v USA, ale také Velké Británii a třeba Německu. O příběhu eMClienta, ale i o příběhu Jaroslava Javornického je dnešní přepis rozhovoru. Ale nejen o něm - slova přijdou i na podnikání, marketing či ignorování Paula Grahama. Kompletní rozhovor najdete níže.
Microsoft umožnil přístup NSA do Skype, SkyDrive a Outlooku

Microsoft umožnil přístup NSA do Skype, SkyDrive a Outlooku

Microsoft spolupracoval s americkou bezpečnostní agenturou (NSA) na získání a dešifrování zpráv, odhalil dokument, zveřejněný v The Guardian. Společnost pomohla agentuře překonat zašifrování zprávy a dostat se tak k e-mailům, chatům a cloudovému úložišti.
Drahý Hotmaile, opouštím tě

Drahý Hotmaile, opouštím tě

Po tom, co Hotmail nahradil nový Outlook, se začala objevovat hromada negativní názorů od uživatelů, kteří měli rádi ten starý Hotmail a nechtěli se přizpůsobit novinkám revolučního Outlooku. Někteří to s ním aspoň zkusili, mnozí z nich si pak nakonec zvykli. Změna je život. Ale jsou tu i takoví, kterým se Outlook příčit nepřestal, až je to dovedlo k tomu, že s ním nadobro skončí. Takový je i příběh fotografa a spisovatele Marka Hawkinse. Pojďme se podívat na to, proč se „nový Hotmail“ nelíbil jemu.
Microsoft neuhlídal Outlook

Microsoft neuhlídal Outlook

Někteří uživatelé, kteří se dnes snažili dostat ke své poště, měli problém. Přestože web Microsoftu, který ukazuje aktuální stav jednotlivých služeb, ukazoval, že vše běží normálně, opak byl pravdou.
Scroogled a petice proti Gmailu

Scroogled a petice proti Gmailu

Na petici proti Gmailu, kterou má na svědomí nečekaně Microsoft, přibývají podpisy denně. Teď už se téměř 120 000 uživatelů po celém světě rozhodlo k zastavení skutečnosti, že Gmail „čte“ vaše maily a podle klíčových slov poté zobrazuje reklamy. Podobně to dělá i Google Play, tudíž byste měli používat Bing a Windows Phone. Tvrdí Microsoft.
Definitivní smrt Hotmailu: Co na to jeho fanoušci?

Definitivní smrt Hotmailu: Co na to jeho fanoušci?

Microsoft dnes definitivně zabil Hotmail. Ukončil přechod na Outlook.com, novou e-mailovou platformu, od které se očekává, že poskytne nejméně stejné funkce jako její předchůdce, ale ještě mnohem více.
Microsoft zpřísnil ověření svých účtů

Microsoft zpřísnil ověření svých účtů

Společnost Microsoft přidala ke svým účtům (známým také jako Windows Live ID), sloužícím pro přihlášení ke službám jako jsou Outlook a Skydrive a synchronizaci nastavení mezi zařízeními, ověření ve dvou krocích.

Hotmail končí, bude nahrazen Outlookem

Založit si dnes emailovou schránku zabere pár vteřin, je zcela zdarma a můžete si vybrat z tuctu služeb. Před více než patnácti lety tomu tak však nebylo a Hotmail byl skutečným emailovým průkopníkem. Jeho vlastník Microsoft však dnes definitivně rozhodl o přejmenování a spojení s populárním klientem Outlook.
Microsoft zase perlí. Tentokrát se naváží do Gmailu

Microsoft zase perlí. Tentokrát se naváží do Gmailu

Microsoft oživuje svojí starou anti-kampaň proti e-mailu od Googlu. Najít jí můžete na scroogled.com. Videi a slogany navážejícími se do Gmailu a Googlu je plná. Zpochybňuje zejména soukromí v Gmailu a dalších služeb od Googlu. Také vidí Outlook jako "tu dobrou službu" a nabádá k jeho používání.

Outlook.com využívá 25 miliónů uživatelů. Nyní je tato aplikace dostupná i pro Android

Outlook.com je přehlednější, nabízí komplexnější nastavení a výrazně lépe filtruje nevyžádanou poštu než nejvyužívanější emailová služba na světe - Gmail od Googlu. A přiznávají to i sami uživatelé Gmailu. Zatímco na Gmailu dostanete denně desítky či stovky spamů, na Outlook.com vám přijde sotva pár spamů za týden.

Společnost Microsoft oznámila ceny na kancelářské programy Office 2013

Balík kancelářských programů Microsoft Office 2013 bude začínat na 100 dolarech v případě abonentního plánu na rok a od 140 dolarů bude k mání při jednorázovém nákupu. Nový Office bude podporovat oblačné služby, integraci do sociálních sítí a má nový funkcionál. Používat jej bude možné také na mobilních zařízeních.
Nahoru