Štítek: Oscar

enhanced-15517-1456707589-1

Leonardo DiCaprio konečně získal svého prvního Oscara!

Leonardo DiCaprio se po páté nominace konečně dočkal Oscara! Je tedy jasné, že toto filmové ocenění je to pro Leonarda vítězství v jeho dlouhé kariéře. Toto ocenění získal za hlavní roli lovce Hugha Glasse ve filmu Revenant (Zmrtvýchvstání).

oscar02

Oscar 2016: Situace, které vám pravděpodobně unikly

V noci spousta filmových nadšenců sledovala 88. předávání filmových cen Oscar. Na červeném koberci se objevila celá řada známých tváří. Přestože jste galavečer bedlivě sledovali dlouhé tři hodiny, pravděpodobně vám následující situace znázorněné v GIFech unikly.

Bh7Hx8LIIAAn_nz

Oscarové selfie podle rodiny Simpsonových

Fotka, která se stala hitem, legendou a nejsdílenější fotkou lidi stále baví. O které fotce mluvím? Samozřejmě o selfie fotce z Oscarů. Na sociálních sítích vzniklo už několik verzí tohoto snímku. Fotka se stala dobrým propagačním materiálem. Podobné selfie vytvořili i Simpsonovi nebo Lego.

oscars

19 příhod, které stojí za zmínku na Oscarech 2014

Každoroční udávání nejprestižnějších filmových cen – Oscarů s sebou přináší také mnoho zajímavostí a zábavy. Galavečer, na kterém se sjedou ty největší filmové hvězdy, režiséři a mnoho dalších celebrit z celého světa se prostě bez skandálu s pomocí bulvárů nemůže obejít. Podívejte se na to nejlepší!

BhxWutnCEAAtEQ6

Profesionální fotky z červeného koberce jsou passé. Od teď letí styl „oscarového fota z mobilu“

Víte, která fotografie teď drží rekord ve sdílení na Twitteru? Dodnes to byla fotka Baracka Obamy a jeho ženy Michelle, která zachycovala Obamovo znovuzvolení v roce 2012. Nyní byl rekord překonán fotografií, kterou na Twitter nasdílela moderátorka letošních Oscarů a která zachycuje všechny velké filmové hvězdy na předávání prestižních cen.

V Microsoftu ví, kdo 24. 2. vyhraje Oscara

V Microsoftu ví, kdo 24. 2. vyhraje Oscara

David Rothschild pracující v Microsoft Research má za úkol odhadovat budoucnost na základě velkých dat. Internet je tak mocné médium, že díky neuvěřitelnému množství netříděných informací článků a grafů, které obsahuje lze analýzou zjistit atmosféru ve společnosti případně předpovídat budoucnost.
Nahoru