Štítek: originální reklama

snickersad

Cool reklama na Snickers využila chybování lidí ve Photoshopu

O tom, jak úprava fotografií ve Photoshopu v reklamním průmyslu selhává, se mluví opravdu často. A právě tohoto faktu využil výrobce tyčinek Snickers ve své reklamě. V reklamě stojí „Retušéři fotografií mohou být zmatení, když mají hlad“. A jak si můžete všimnout na obrázku, slečna má tři ruce a ještě nebylo vymazáno ucho její kabelky. Našli byste další chyby ve fotografii? Nebo máte také hlad? :-)

VW

VIDEO: Naprosto šílená reklama od Volkswagenu

Tato reklama se objevila již v dubnu. Je ale tak šílená, že vás o ni rozhodně nemůžeme ochudit. Osoby, které si v reklamě zahrály, mají určitě nezapomenutelný zážitek. Sdělení reklamy je, že když chcete řídit Volkswagen, nemusíte si ho kupovat. Stačí si jej pronajmout. Pozor ale, pokud nejste dostatečně imunní na chytlavé, jednoduché melodie, raději si vide pusťte bez zvuku.

2015-08-16_205513

10 kreativních reklam, které musíte vidět

Pokud vás reklama nezaujala během prvních několika vteřin, je pro její tvůrce selháním. Reklamní agentury už nevěří klasickým praktikám. Ví, že vás musí překvapit, rozesmát, vyvolat emoce…a donutit vás zastavit se nad ní. Společnostem níže se právě to povedlo. Nezastavili byste se u takových reklam také?

2015-07-28_120320

15 vintage reklam moderních technologií

Vintage styl reklamy moderních technologií by mohl být dalším způsobem, jak z reklamních kampaní vytvořit viral. Některé z reklam, které si v dnešním článku představíme, byly vytvořeny od začátku moderními návrháři, jiné byly upraveny přímo z originálních reklam, které pocházejí z doby našich rodičů. Nechte si inspirovat. :-)

2015-06-28_172019

Dokonalá videoreklama „Kdyby Carlsberg dělal účesy“

Carlsberg je známý nejen kvůli skvělému pivu, ale také díky jeho výborným a originálním reklamám. Jednou z nich je reklama „Kdyby Carlsberg dělal účesy“. Nová kreativní reklama začíná tím, že mladý muž vstoupí do kadeřnictví s tím, že on i jeho pes hledají stylový účes. Zákazník je pak uveden do surrealistické místnosti vzdadu, kde se usadí, dostane chlazený Carlsberg a k úpravě jeho vlasů i strsti jeho psa hraje živá kapela.

Nahoru