Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Optický klam

OBRAZEM: 30 dokonale načasovaných fotek se zvířaty

Většina z nás má nějaký smartphone s fotoaparátem nebo rovnou nějaký profi fotoaparát. Není tedy divu, že vzniká obrovské množství fotek. A na některých z nich náhodou vznikají opravdu zajímavé momentky. Nyní je čas si ukázat nějaké zvířata.

33 dokonale načasovaných fotek

Se všemi dnešními foťáky a smartphony se nelze divit, že jednou za čas někdo zachytí vážně bizarní fotku. Ať už jím říkate jak chcete – optická iluze, fotka ze správného úhlu či prostě náhoda, musíte uznat, že jsou prostě zábavné.

Zvláštní vztah náboženství a astronomie: Boží ruka ve vesmíru

Zvláštní vztah náboženství a astronomie: Boží ruka ve vesmíru

Video, které jste určitě zhlédli, znázorňuje objekt ruky, která je označována jako Boží. Vztah astronomie a náboženství se tak možná do jisté míry potvrzuje. Objekt na obloze zachytila Nasa prostřednictvím vesmírného teleskopu NuStar. Vesmírný objekt je ale vcelku logicky vysvětlitelný i pouhým rozumem, takže není zapotřebí vsázet na zázraky…

Poskládejte si doma sami: Skvělý iluzorní drak z papíru

Poskládejte si doma sami: Skvělý iluzorní drak z papíru

Na skládačkách z papíru vyrostla spousta z nás. Málokterá ale byla úplně dokonalá. Dnes je tomu už poněkud jinak. Důkazem budiž iluzorní drak z papíru. Jeho vzhled je rozhodně zajímavý, a když se navíc spojí se skvělou optickou iluzí, kterou můžete zhlédnout na videu, tak není vůbec co řešit.

Optický klam

Optický klam
Nahoru