Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Optické iluze

OBRAZEM: Pokoje plné optických iluzí

Peter Kogler, mezinárodně uznávaný rakouský umělec, instaloval v Art Centru v Bruselu jedinečný hypnotizující svět. Použitím barev a projekce vytváří jednoduché galerie obrazů, které vypadají, jako by byly zkroucené. Tyto pokoje s optickou iluzí každému návštěvníkovi naservírují neuvěřitelný zážitek. Peter Kogler se věnuje již přes 30 let, ale neustále dokáže příznivce umění překvapovat něčím novým.

OBRAZEM: Optické iluze a 3D malba na lidských rukách

Umění se dá vytvořit na plátně, na papíře, na stěně, nebo dokonce na lidském těle. 3D malování na lidské tělo je zkrátka úžasné. Umělkyně Lisha Simpson se rozhodla, že bude tímto způsobem zdobit ruce. Vznikly nádherné optické iluze, které berou dech…

VIDEO: 100 matoucích fotografií, na které se musíte podívat znovu!

Určitě jste už několikrát viděli fotografii, která vám nedávala smysl. Když jste se na nich podívali znovu, zjistili jste ale, že jste si pouze spojili dohromady objekty, které k sobě nepatřily. V tomto videu uvidíte rovnou stovku takových. Užijte si je. 🙂

Ty nejlepší optické iluze, které můžete vidět na internetu

Jsou obrazce, se kterými si náš mozek zkrátka neumí poradit. Statické obrázky se hýbou, v obrázku vidíme něco jiného, vidíme něco, co v obrázku není, zkrátka optické iluze. Podívejte se na nejlepší z nich.

OBRAZEM: 3D tetování, která vás zaručeně nadchnou

Tetování dnes již postoupilo do fáze, kdy jsou umělci schopni vytvořit přesvědčivé a někdy i fotorealistické optické iluze na kůži svých klientů. Některá tetování vypadají, že dokonce ohýbají nebo různě kroutí kůži nositelů. Které tetování je vaším favoritem?

Nahoru