Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Optická iluze

VIDEO: Optická iluze způsobující krátkodobou halucinaci

Chcete si vyzkoušet halucinaci, aniž byste museli zakusit omamné látky? Jde to. Optických iluzí už jste určitě viděli hromadu. Naše oči se dají snadno oklamat. No a když se z takové optické iluze správně sestaví celé pohyblivé video a vy ho vydržíte dokoukat až do konce, dostaví se krátkodobé halucinace.

OBRAZEM: 30 dokonale načasovaných fotek se zvířaty

Většina z nás má nějaký smartphone s fotoaparátem nebo rovnou nějaký profi fotoaparát. Není tedy divu, že vzniká obrovské množství fotek. A na některých z nich náhodou vznikají opravdu zajímavé momentky. Nyní je čas si ukázat nějaké zvířata.

33 dokonale načasovaných fotek

Se všemi dnešními foťáky a smartphony se nelze divit, že jednou za čas někdo zachytí vážně bizarní fotku. Ať už jím říkate jak chcete – optická iluze, fotka ze správného úhlu či prostě náhoda, musíte uznat, že jsou prostě zábavné.

Poskládejte si doma sami: Skvělý iluzorní drak z papíru

Poskládejte si doma sami: Skvělý iluzorní drak z papíru

Na skládačkách z papíru vyrostla spousta z nás. Málokterá ale byla úplně dokonalá. Dnes je tomu už poněkud jinak. Důkazem budiž iluzorní drak z papíru. Jeho vzhled je rozhodně zajímavý, a když se navíc spojí se skvělou optickou iluzí, kterou můžete zhlédnout na videu, tak není vůbec co řešit.

Nahoru