Štítek: Olympiáda 2014

19 fotek: Sexy sportovkyně, kvůli kterým stojí za to sledovat ZOH

I když se jedná o zimní olympijské hry a všechny krásné slečny tam tedy jsou dostatečně oblečené, věřte, že se je na co koukat. A to i pokud jste absolutní sportovní antitalent a nebaví vás sporty ani sledovat. Na tyhle dámy stojí za to se podívat.

Obrazem: Šárka Pančochová a Morava P*co

Každý člověk občas něco špatně pochopí. Horší však je, když tuto špatně pochopenou informaci předává dále. Někdo, kdo píše pro internetový magazín, by si to dovolit neměl. Ale přesto se to občas stává. A tentokrát se to opravdu povedlo, tak se pojďte taky pobavit.

Video: Curling s kočkami

Curling není moc populární sport, ale jednou za 4 roky na olympiádě se o něm slušně mluví. Ať už je to díky jeho bohaté historii nebo díky Norům, co mají vtipné kalhoty. Jak z něj udělat trvale populární sport? Je to jednoduché – stačí přidat kočky.

Web ČT přestal fungovat zrovna tehdy, když nám šlo o medaili

ČT si na sociálních sítích musela vyslechnout pořádnou kritiku za svoji nepřipravenost. Jejich web totiž přestal fungovat zrovna ve chvíli, kdy Martina Sáblíková bojovala o své získané stříbro. No ale jak poznamenal jeden z uživatelů, jsme v Čechách. Je to normální.

Zpráva o smrti muže, který zkazil otevření olympijských kruhů, se stala virálem

Neotevřel jeden kruh. Druhý den jej našli mrtvého s několika bodnými ranami v zádech. Skutečně si za svou chybu zasloužil až tak krutý trest?

Infografika: Olympiáda v Soči je nejdražší v historii

Už zítra začne ta velká událost, o které se tak dlouho mluví. Ano, přichází další zimní olympijské hry, které se tentokrát budou konat v Ruském Soči. Zřejmě se máme na co těšit, protože tato olympiáda vše bere opravdu s grácií. Jedná se totiž o vůbec nejdražší olympiádu v historii.

Ruské metro: Lístek za 30 dřepu

Kolik stojí lístek do metra? Každého z nás jistě napadne nějaká částka v pěnezích. Nicméně nyní v ruském metru byl spuštěn speciální automat, vám dá lístek za dřepy. Stačí být před kamerou automatu a vykonat 30 dřepu.

Ruská olympiáda: Všechna komunikace bude monitorována

Již bylo známé, že Ruská vláda má v plánu kontrolovat komunikaci během zimních olympijských her v Soči. Nicméně investigativní novináři z Guardian zjistili, že ruská vláda již podnikla kroky, aby při olympiádě mohla být plně napojena na všechny telefonní i internetové linky.

Nahoru