Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Odpadkový koš

Tento odpadkový koš přemění během 24 hodin odpadky na hnojivo

Speciální odpadkový koš snižuje potravinový odpad o více než dvě třetiny původního objemu, a to prostřednictvím automatizovaného procesu. Během 24 hodin dokáže odpad proměnit na hnojivo, se kterým se dá potom pohnojit trávník, rostliny i zahrada. Zera Food Recycler je šetrný k životnímu prostředí, protože díky němu se na skládku dostane mnohem méně jídla.

Inteligentní odpadkový koš promění vyhazování odpadků v zábavnou hru

Velká města bojují se znečištěním ulic, přičemž odpadkové koše buď bývá problém najít, nebo bývají přeplněné. Nicméně za výrazným znečištěním stojí i lidský faktor, protože některým lidem nevadí, že odpadky vyhazují na ulici. Proti této apatii se rozhodla bojovat společnost Sencity, která přeměnila vyhazování odpadků v zábavnou hru.

Moderní hit do domácnosti? Bezdotykový odpadkový koš

Inteligentní domácnosti jsou věčným tématem probíraným už několik let. Všichni přemýšlíme, jaké vychytávky bychom si přáli, málokdo si však uvědomuje, že spousta prvků chytrých domácností už je běžně na prodej.

Zajímavý web #86: Zbavte se otravných vánočních přání!

Vánoce už jsou za námi, takže přichází ten pravý čas na to, abychom se zbavili všech těch otravných kýčovitých přání. A to pěkně se vší úctou a za doprovodu stylové hudby.

Agresivní odpadkový koš

dobre ti tak

Jak se do koše volá, tak koš odpovídá

Nahoru