Štítek: Odkazy

Facebook Debugger: Co dělat, když vypadají sdílené odkazy a obrázky na Facebooku divně?

Co dělat, když se vám při sdílení odkazu nechce načíst obrázek webu nebo zlobí titulek či výpis příspěvku? Facebook na to má připravený nástroj, který zvládne použít každý.

Google zasáhl proti síti pro budování zpětných odkazů

Vyhledávače tvrdě pracují na tom, aby zabránily kupování a prodeji zpětných odkazů, které pak manipulují s výsledky vyhledávání. Google nyní rázně zakročil v případu Backlinks.com.

Zajímavý web #78: Nejoblíbenější odkazy na Facebooku a Twitteru

Zajímalo vás někdy, jaké odkazy jsou na Facebooku nejčastěji sdíleny a které jsou nejčastěji retweetovány na Twitteru? Tak právě pro ty, kdo to chtějí zjistit, je tu Rad URLs, webová aplikace, na které je seznam stovky momentálně nejoblíbenějších odkazů na těchto dvou sociálních sítích.

10 neřestí líného bloggera

10 neřestí líného bloggera

Jste už někdy unavení z publikování příspěvků na svůj blog nebo z propagování svých výrobků či služeb na sociálních sítích? Když budete cokoliv dělat delší dobu, stane se pro vás tato práce příliš monotónní a vy si začnete rozvíjet špatné návyky. Pokud již blogujete nějakou chvíli, můžete například pozorovat, že vaše příspěvky jsou čím dál kratší nebo že už nepíšete vůbec.
Nahoru