Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Objevit.cz

Pondělní dávka nostalgie: Háčkování a sáček z McDonalds

Týden plný nervů z hokeje je už konečně za námi. A máme tu ten další. Je sice pravda, že s výraznou ztrátou – neboť šéfredaktor si odjel do slunných Karlových Varů. Ale i tak tu pro vás máme oblíbenou Pondělní dávku nostalgie, která má úkol jediný. Podívat se zpětně, co se za uplynulý týden (pos*alo) stalo tak zásadního, že o tom musíme ještě jednou napsat.

Pondělní dávka nostalgie: Burger King sází na vyprsenou reklamu a Pantone představuje novou žlutou

Abych byl na úvod upřímný, nestíhám. Je pondělí – obecně hektický den – a už od té doby, co jsem vstal z postele, nic nestíhám. My z Objevit totiž nebereme práci jako způsob vydělávání peněz (možná trochu), ale spíše jako zábavu a jakýsi lifestyle. Proto si toho nabereme tolik, že se pak divíme, v kolik to vlastně jdeme spát. No, ale bez pondělní dávky nostalgie nemůže začít nový týden!

Pondělní dávka nostalgie: Spící šéfredaktor a pracovní neděle

Máme tu pondělní ráno. Ano, zase nás otravným pazvukem probouzí ten budík, který je pomalu chytřejší než my (nebo se někdo z vás nenechává budit chytrým telefonem?). Když se dostáváme z kocoviny, uvědomíme si, že je před námi opět nový týden.

TEAMPLUS: Bude povinná vojna? Přidejte se raději k nám!

Již několik let přináší internetový magazín do vašich domovů kvalitní a leckdy i zábavné novinky ze světa internetu, ze světa IT. Za tu dobu se u nás vystřídala řada redaktorů dobrých i špatných. Avšak, i sportovní týmy občas hledají nové lidi. My na tom jsme podobně. Musíme naverbovat “nové pěšáky”, chcete-li nové lidi, kteří chtějí psát, které zajímá Internet a sociální sítě. Přidej se tedy k nám, začni psát pro internetový magazín plný elánu a dobré nálady! Začni psát pro Objevit.cz a objev IT!

Žirafa pro každého

Co vás u nás v loňském roce nejvíce zajímalo

Pojďte se podívat, jak zamíchaly pořadím nejčtenějších článků loňského roku události jako hádanka na Facebooku, úmrtí našeho kolegy nebo vášnivá diskuze o týrání zaměstnanců.

Michal Krčmář: Dostalo mě, když mně Michal začal říkat “šéfe”

Michal Krčmář: Dostalo mě, když mně Michal začal říkat “šéfe”

Tentokrát jsme se rozhodli vám prostřednictvím rozhovoru přiblížit tu lidskou stránku Objevit.cz. Velice dobře znáte našeho Michala Kolesu a teď přišel na řadu ten druhý Michal, kterého tu máme. A protože je to tady náš "šéf" (jak ho s oblibou nazývá první Michal), rozpovídal se pro začátek i o samotném Objevit. Na pořadu dne máme také potom další rozhovory se zbylými členy redakce.
Babiš řekl: “Zítra asi něco koupím”. A koupil vydavatelství Ringier Axel Springer

Babiš řekl: “Zítra asi něco koupím”. A koupil vydavatelství Ringier Axel Springer

Miliardář Andrej Babiš podepsal smlouvu na koupi české pobočky vydavatelství Ringier Axel Springer, podle neoficiálních informací zaplatil Andrej Babiš za tuto kavizici více než čtyři miliardy korun.
Seznam zveřejnil žebříčky skokanů roku 2012

Seznam zveřejnil žebříčky skokanů roku 2012

Seznam nyní zveřejnil jeho žebříčky nejvyhledávanějších slov za rok 2012, díky nímž můžeme zjistit co je více a co méně populární. Žebříčky skokanů rozdělil systematicky do jednotlivých sekcí.

Evropská komise proklepne práva uživatelů na Facebooku a Googlu

Evropa oznámila, že se koukne zblízka na práva uživatelů Facebooku a Googlu, Jelikož ochrana dat je velmi důležitá. Pokud zákon nebudou dodržovat, 2% z jejich ročního obratu bude sloužit jako sankce
Facebook aktualizuje vzhled stránek na Facebooku! Podívejte se s předstihem, jak to bude vypadat…

Facebook aktualizuje vzhled stránek na Facebooku! Podívejte se s předstihem, jak to bude vypadat…

Stránky na Facebooku budou vypadat jako profily uživatelů. Na pár drobností nenajdete rozdíl. Facebook se rozhodl změnit i fanouškovské stránky a to 30. března 2012. Zakladatelé fanouškovských stránek na Facebooku si mohou nové vzhledy sami aktivovat. Nemusí však hned...
Objevit.cz: Prohlédněte si všechny naše články roztříděné podle štítků

Objevit.cz: Prohlédněte si všechny naše články roztříděné podle štítků

Pro lepší orientaci na webu si můžete články třídit podle následujících štítků. Ty označují témata, kterým se nejvíce věnujeme. Štítky jsou umístěny pod každým článkem. Všimnout si jich můžete i v panelu, kde se zobrazuje seznam těch nejpoužívanějších. Všechny štítky můžete vidět na následující podstránce.
Nejčtenější články na Objevit.cz v roce 2011, četli jste je všechny?

Nejčtenější články na Objevit.cz v roce 2011, četli jste je všechny?

Rok 2011 je za námi, všichni jsme oslavili Silvestr a můžeme vykročit do roka nového. Po silvestrovském speciálu jsme si pro vás připravili ještě výčet článků, které jste v roce 2011 otevírali nejvíce. Publikujeme každý den několik článků, některé se povedou, některé zase ne. V komentářích můžete hodnotit jejich kvalitu, jíž usuzujeme i podle počtu sdílení a podobně.
Nahoru