Štítek: obal na iPhone

img2

Obal na iPhone 7 přidává jack na sluchátka

Apple si myslí, že odstraněný jack na sluchátka je úžasnou inovací, ale lidé vidí spíš víc nevýhod. Bez redukce se nedají zapojit jiná sluchátka než ta drahá od Applu a neposlechnete si hudbu při nabíjení telefonu.

lunecase02

Obal na iPhone s notifikační diodou

Chytré telefony s operačním systémem Android vás upozorní notifikační diodou, pokud vám přijde textová zpráva anebo máte zmeškaný hovor. Nicméně iPhone notifikační diodu nemá, což někteří uživatelé vnímají jako negativum. Ale řešením je tento speciální obal.

obal na iphone

Muž byl zatčen na londýnském letišti kvůli obalu na iPhone

Muž, který se po londýnském letišti Stansted procházel s něčím, co vypadalo jako pistole, se ocitl v prekérní situaci. Ve skutečnosti se jednalo pouze o obal na iPhone ve tvaru střelné zbraně. Muž byl na letišti zatčen a čelí obvinění.

f1bed1f7ef32b8ea15a568b90c0e3746_original

Obaly na iPhone se vzorem sena a kávy, které voní

Ačkoliv současný trh nabízí nepřeberné množství obalů na iPhone, většinou ztrácí na originalitě a jedinečnosti. A pokud jste se domnívali, že už výrobci obalů na iPhone nemohou přijít s něčím novým, potom jste byli na omylu. Z davu vyčnívají obaly Organika Cases od slovinského výrobce Organika.

2015-11-05_222124

Chraňte svůj iPhone,iPad a Galaxy obalem z přírodních materiálů

Berlínská společnost Roxxlyn zahájila výrobu kolekce obalů na iPhony, iPady a Galaxy. S použitím přírodních surovin řemeslníci z této firmy vyrábí velmi módní obaly, které mají za úkol zejména chránit zařízení zákazníků. Navíc mají velmi luxusní vzhled.

Nahoru