Štítek: Nový Zéland

Nový Zéland vám zaplatí dovolenou. Stačí souhlasit s pracovním pohovorem ve Wellingtonu

Nový Zéland láká na pracovní pohovor snů. Technologický průmysl ve městě Wellington se snaží rekrutovat odborníky z celého světa, kterým nabízí bezplatnou dovolenou v zemi, pokud prokážou své dobré vlastnosti a odborné vzdělání.

Nový Zéland přiznal přírodě lidská práva

Před dvěma lety Nový Zéland přidělil lidská práva národnímu parku Te Urewera, jehož chloubou je zalesněná krajina hemžící se stezkami a vodopády. Najednou plocha o velikosti 2 126 kilometrů čtverečních byla chráněna ne jako země, ale jako občan. A tento rok přidělování lidských práv přírodním úkazům na Novém Zélandu pokračuje.

Drony na Novém Zélandě budou spouštět pizzu z nebe

Společností, jejichž výrobky doručují zákazníkům drony, přibývá. Novinkou je firma Domino’s Pizza, která na Novém Zélandu svěří dronům pizzu.

David Rektorys - profilové foto

David Rektorys: Finančně nezávislí lidé často nemají to nejlepší auto, nedopřávají si ty nejluxusnější věci

Založil Cashflow klub VŠE. Pořádá Mistrovství ČR v Cashflow 101. Vlastní eshop MotivacniKnihy.cz. Od roku 2012 bydlí na Novém Zélandu, kde se snaží rozjet Eshoprental.biz. Tak by se dalo ve stručnosti shrnout jméno David Rektorys. Možná o něm ještě uslyšíme a možná ne. Kdo ví? Ale byla by škoda se s ním nezastavit na kus řeči.

Nahoru