Štítek: nový iPhone

iPhone 7 nebude!

Společnost Apple v září představí další model iPhonu. Nicméně, stále se diskutovalo o tom, zda bude označen jako iPhone 7 anebo iPhone 6SE. Tento snímek, který se dnes objevil na internetu, ukazuje, že se bude jednat pouze o nástupce iPhonu 6s. Hlavní vlajkové lodi se pravděpodobně letos nedočkáme.

Apple iPhone 7 by mohl být zcela vodotěsný

V minulém týdnu získala společnost Apple patent, který silně naznačuje, že očekávaný iPhone 7 by mohl být zcela vodotěsný. Patent nastiňuje systém pro vyvážení barev při záběrech pod vodou, a proto můžeme předpokládat, že pokud Apple pracuje na technologii fotografování pod vodou, potom by mohly být telefony samy o sobě vodotěsné.

Video, které představuje iPhone 7

Čím více se blíží oficiální představení iPhonu 7, které se předpokládá začátkem září, tím více se objevuje spekulativních fotografií a videí. A nyní se objevilo plnohodnotné video, které představuje model iPhone 7 se 4,7palcovým displejem.

Nové CAD rendery iPhonu 7 zobrazují další detaily

Zbývají ještě tři měsíce, než společnost Apple oficiálně představí iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Stále se objevují spekulativní informace o tom, jak by měl budoucí iPhone vypadat. Nejnovější CAD rendery zveřejněné na čínské sociální síti a sdílené francouzskou webovou stránkou NEW dávají bližší pohled na možnou konstrukci smartphonů.

Uniklá fotografie iPhonu 7 ukazuje přepracovanou anténu a kameru

Včera unikla další fotografie očekávaného iPhonu 7, na které je viditelná jiná anténa a větší kamera. Snímek, na kterém jsou v hlavní roli záda chytrého telefonu, byla zveřejněná na serveru techtastic.nl. Potvrzuje zvětšený prostor pro zvětšenou čočku fotoaparátu v levém horním rohu a přepracované plastové pruhy antény.

Společnost Apple zahájila výrobu iPhonu 7. A jako překvapení připravuje i třetí verzi iPhone 7 Plus Premium

Předpokládalo se, že americká společnost Apple představí opět dvě verze telefonů iPhone. Dvojici by telefonů (klasický model s 4,7“ úhlopříčkou a větší model s 5,5“ úhlopříčkou) by měl doplnit ještě třetí model s označením „Plus Premium“. Ačkoliv se spekulovalo, že třetí varianta s dvěma čočkami fotoaparátu bude označená jako „Pro“, poslední zprávy tyto spekulace vyvrací. Apple s notoricky známým logem nakousnutého jablka nabídne duální kameru u všech 5,5“ modelů.

iPhone SE se dostává na sklady prodejen

Hlavním tématem konference Keynote, která se konala 21. března 2016, byl nový čtyřpalcový iPhone SE. Vzhled je totožný s iPhonem 5s, nicméně uvnitř těla se nachází výkonnější procesor A9 a koprocesor M9. Značného zlepšení se dočkal také zadní fotoaparát, který nově disponuje 12 megapixely a dokáže natáčet videa v rozlišení 4K. Předobjednávky v České republice byly spuštěné dne 29. března 2016. A na sklady se dostávají telefony už dnes.

V USA budou iPhony meškat kvůli papežovi, v Číně je vyhlášená masturbace za iPhone

V USA se doručení nových iPhonů protáhne o několik dní, neboť některá města navštíví ve dnech 22. září až 27. září papež. Společnost UPS, která má na starosti rozvoz iPhonů, oznámila, že se v souvislosti s návštěvou papeže v New York City, Washingtonu, D.C. a Philadelphii může opozdit doručení zásilky. Na druhém světadíle čínská spermabanka nabízí za pravidelné dárcovství částku, která se rovná ceně nového iPhonu.

Chcete mít iPhone 6s dříve než bude dostupný v Česku?

První majitelé se svých iPhonů 6s dočkají už tento týden v pátek. Do Česka ovšem dorazí o pár týdnů později, O2 v komentářích na Facebooku prozradilo, že by to mělo být v pátek 23. října. To je dlouhá doba, mnoho fanatických Apple fanoušků jistě nebude chtít čekat. Co s tím?

Darujte sperma a vydělejte si na iPhone 6s

Toužíte po nově představeném iPhonu 6s? V tom případě se vydejte na výlet do Číny. Dvě spermabanky na něj totiž lákají své dárce. Pokud vám vyloženě nevadí ejakulovat do nějaké nádoby, zabijete dvě mouchy jednou ranou. Uděláte si dobře a ještě si za to koupíte iPhone.

Kolik bude stát nový iPhone 6s a 6s Plus v České republice?

V loňském roce základní verze iPhone 6 se 16GB úložištěm vyšel v Německu, Francii a Itálii na 699 eur (cca 18 900 Kč). Nyní jablíčková společnost v těchto zemích zdražuje a nové iPhony seženete za 739 eur (cca 19 980 Kč).

Nový iPhone bude představen 9. září

Vydání nového iPhonu se blíží. Přibývají spekulace, jak se bude jmenovat, co všechno bude umět a hlavně kdy si ho bude možné koupit. Žádná z těchto zpráv sice nikdy není úplně 100%, protože Apple všechny informace střeží až do poslední minuty, ale aspoň máme nějakou představu.

iPhone 6S bude mít 12Mpx fotoaparát, 2GB RAM a displej senzibilní na tlak

Společnost Apple by své fanoušky nemile překvapila, kdyby v září nepředstavila nové a vylepšené iPhony. S ohledem na předchozí generační vývoj budeme očekávané modely nazývat iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Přestože…

iPhone 6S bude nejspíš obsahovat 2GB RAM a Apple SIM

O nových vlajkových modelech konkurence Samsungu Galaxy S6 a HTC One M9 se už mnohé fámy potvrdily. Teď se otevírá brána spekulací k budoucímu iPhonu 6S. Nejnovější zprávy naznačují, že příští telefon od Applu by mohl obsahovat 2GB paměti RAM, což je dvojnásobek oproti iPhonu 6.

Bude nový iPhone s ohnutým displejem?

Dokážete si představit novou generaci iPhonů s ohnutým displejem? Určité výhody by to mělo. Apple už nyní testuje ohnutý displej s většími rozměry. Nyní se diskutuje na téma, jestli má smysl zvětšovat obvyklou velikost displejů (do 5 palců) nebo jít do větších ( nad 5 palců). Chcete, aby iPhony byly větší?

Apple prý testuje iPhone a iPad s větším displejem

Apple prý testuje iPhone a iPad s větším displejem

Společnost Apple prý momentálně testuje svá zařízení iPhone a iPad vybavená větším displejem než jejich předchůdci. Tuto zprávu přinesl The Wall Street Journal s odkazem na funkcionáře asijských dodavatelů Applu.
Nahoru