Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Node5

Máte startup? Ukažte ho na pražském FastTracku od Startupbootcamp

I v Česku se může zrodit nápad, který zvládne dobýt svět. Šanci všem našim startupům chce dát Startupbootcamp, který do Prahy zavítá 14. května. Deset nejlepších startupů získá kanceláře, mentory a finance potřebné k dotažení svého nápadu do konce. Všichni ostatní si odnesou spoustu cenných rad, zpětnou vazbu a zkušenosti.

Nejlepší startupy v českých inkubátorech

Nejlepší startupy v českých inkubátorech

Pavel Čurda na Thenextweb dal dohromady přehled několika českých inkubátorů a nejznámějších startupů, kterým tyto urychlovače pomáhají. Podle něj je střední a východní Evropa v oblasti startupů a jejich urychlovačů překvapivě živá.
Praha se svou tech scénou poráží Berlín, v budoucnu by mohla ohrozit i Londýn!

Praha se svou tech scénou poráží Berlín, v budoucnu by mohla ohrozit i Londýn!

Jan Řežáb, zakladatel a ředitel Socialbakers, to vidí tak, že je nadpis článku sice velmi odvážný, ale věří, že to tak skutečně jednou bude. Snaží se ve světě, kde působí, Českou republiku vychválit v těch nejlepších barvách. Možná i díky němu si ji pár lidí zafixuje a nebude si ji pak plést s Čečenskem.

Tuto sobotu (24.11.) se koná v Praze Copycamp. Sraz copywriterů, textařů, pisálků a kreativců

Copycamp, specializovaný barcamp pro copywritery, milovníky hutného obsahu a osvícené marketéry, pořádá abdoc ve spolupráci s H1.cz. Přednášet zde budou samá známá jména – Marek Prokop (Prokopsw.cz), Honza Ambrož (Copywriter.cz),…

Nahoru