Štítek: Niantic

pokemongo

Hráči Pokémon GO se zapojí do úklidu veřejných prostor

Pokémon GO se stane na 48 hodin ekologickou iniciativou. Hráči budou čistit životní prostředí od nánosů odpadků a přitom budou moci využít zvláštní bonusy, které vývojáři Pokémon GO chystají ve spolupráci s organizacemi Mission Blue, Playmob a neziskovými organizacemi. Akce proběhne 22. dubna, kdy je datován Den země.

harry potter

Harry Potter vstoupí do světa rozšířené reality v podobě mobilní aplikace

Po obrovském úspěchu, který sklidila společnost Niantic Labs ve spolupráci s Nintendo za hru Pokemon Go, ohlásili vývojáři Niantic práci na dalším slibném projektu. Už v průběhu příštího roku by světlo světa měla spatřit nová mobilní aplikace, opět založená na rozšířené realitě. Tentokrát půjde o hru na motivy Harryho Pottera s názvem Harry Potter: Wizards Unite.

pokemon-go-apple-watch-768x387

Hra Pokémon GO pro Apple Watch je stále ve vývoji

Hrát fenomenální hru Pokémon GO na Apple Watch dává smysl, možná větší než používání speciálního příslušenství Pokémon GO Plus. Hra z dílny společnosti Niantic měla být na chytré hodinky dostupná do konce roku 2016. Nicméně její popularita začala postupně upadat.

pokemon-go-update

S novou verzí Pokémon GO máte větší šanci chytit vzácné Pokémony

Společnost Niantic připravuje aktualizaci mobilní hry Pokémon GO, která by měla usnadnit vystopování vzácných Pokémonů. Tato aktualizace by mohla motivovat hráče, kteří už chytili všechna digitální zvířátka ve svém okolí.

pokemon-1575834_1280

Za cheaty v Pokémon GO dostanete permanentní ban

Pro každého, kdo se snaží podvádět v mobilní hře Pokémon GO, máme špatnou zprávu. Společnost Niantic, která stojí za herním šílenstvím, vydala přísná pravidla. Všechny účty, které budou podezřelé z používání cheatů, dostanou permanentní ban.

harry-potter-388256_1280

Přichází další šílená hra, tentokrát Harry Potter GO

Společnost Niantic, která stojí za světově populární mobilní hrou Pokémon GO, nyní představuje další projekt, tentokrát pro příznivce a milovníky legendárního Harryho Pottera. Už brzy ve vašich mobilních telefonech zavítá magie v podobě mobilní hry Harry Potter GO.

IMG_9987

Aktualizace Pokémon GO přinesla změny k horšímu

Pokémon GO přinesl velkou aktualizaci a uživatelé se celkem bouří. Zatímco nadšeně očekávali vylepšení, přišly spíš změny k horšímu.

super-mario-1508624_1280

Akcie společnosti Nintendo rapidně klesají

Akcie společnosti Nintendo po uvolnění hry Pokémon GO, která se okamžitě proměnila v celosvětový kulturní fenomén, vyletěly. Nicméně v pondělí (25. července 2017) dramaticky klesly, protože investoři si uvědomili, že za vývojem mobilní hry s rozšířenou realitou stojí firma Niantic Labs. A Nintendo, které vlastní pouze 32 % společnosti Pokémon Company, oznámilo, že nebude z úspěchu těžit přímo ve finančních výsledcích.

gym-pokemon-go

21 tipů, triků a cheatů pro Pokémon GO

Pokud chcete být nejlepší, obsadit všechny arény ve městě a nasbírat všechny Pokémony, musíte vědět, jak na to. Chce to trošku přemýšlet a využívat všeho, čeho využít jde. My vám poradíme, jak na to.

pokeradar

Aplikace PokeRadar poradí, kde najít konkrétního Pokémona

Svět se teď dělí na ty, co po hře šílí, a ty, co jsou na ni alergičtí. Pokud tohle čtete, pravděpodobně patříte do té první skupiny. A právě pro vás máme dobrý tip.

16009707598_5bde1830cc_b

Hráči Pokémon GO prodávají své účty na eBay od 100 dolarů

Hráči mobilní hry Pokémon GO začali prodávat své účty na tržištích eBay a Craiglist. Nicméně společnost Niantic, která za vývojem mobilní hry s rozšířenou realitou stojí, varuje hráče, aby účty nekupovali.

pokemon-1513940_1280

Do mobilní hry Pokémon GO přichází reklamy

Generální ředitel společnosti, která stojí za fenomenální mobilní hrou s rozšířenou realitou, v rozhovoru pro The Financial Times potvrdil, že do aplikace přichází reklamy. John Hanke, generální ředitel firmy Niantic, prozradil, že brzy se v mobilní hře objeví takzvané sponzorované lokality.

gymm

Dům mu okupují vášniví hráči, je to totiž tělocvična v Pokémon GO

O téhle hře ještě nějakou dobu uslyšíte. Připravte se na to, že zprávy o Pokémon GO se na vás pohrnou ze všech stran. Točí se kolem ní spousta zajímavostí. Některé jsou smutné, jiné úsměvné.

Nahoru