Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: NFC

Tisková zpráva: Sodexo Benefity spouští mobilní platby karetních benefitů

Sodexo Benefity se pustilo naplno do digitalizace nabízených služeb a jako první ve svém oboru přichází s možností platit na platebních terminálech v partnerských provozovnách prostřednictvím mobilního telefonu. Všichni držitelé karetních produktů společnosti Sodexo mohou od tohoto týdne vyzkoušet luxus využití nejmodernější technologie při placení u smluvních partnerů.

McDonald’s zkouší objednávky přes telefon

McDonald’s zkouší objednávky přes telefon

Nebaví vás čekat v „mekáči“ ve frontě? V dohledné době by se toto mohlo změnit. A dokonce byste mohli ušetřit. McDonald's totiž nyní v Americe experimentuje s objednávkami přes mobilní aplikaci.

Společnost Apple představila iPhone 5, který zklamal očekávání

V Yerba Buena Center v San Francisku byl včera uveden na trh iPhone 5. Nový smartfon je celý ze skla a hliníku a je proto o 20 % lehčí než iPhone 4S. Váží 112 gramů. Tloušťka je také menší - 7,6 mm. Akcie Apple stouply pouze o 1 %, což je známka určitého zklamání nad malým množstvím změn a inovací.

Podle odhadů může počet prodaných telefonů iPhone 5 dosáhnout 250 milionů

Na uvedení nového mobilního telefonu iPhone 5 se zatím čeká, ale analýzy již pomalu začínají předkládat neuvěřitelná čísla. Podle FBR Capital Markets může novinka způsobit zvýšení ceny akcií společnosti Apple o 50 dolarů.

Na podzim budou k dispozici první smartfony s Windows Phone 8

Společnost Microsoft oznámila klíčové partnery pro svůj nový operační systém. Jsou jimi HTC, Samsung, Nokia a Huawei. První asi na trh vyjde Samsung s modely Odyssey и Marco.
Nahoru