Štítek: Nexus 7

Jak může Samsung zachránit tablety s Windows 8

Jak může Samsung zachránit tablety s Windows 8

Tablety s Windows 8 a Windows RT na tom nejsou moc dobře. Tvoří jen 7,5% z celkového trhu s tablety, mnozí výrobci od nich utíkají co nejdále. Vypadá to opravdu špatně, co? Ale ne tak rychle. Na dnešní velké akci může Samsung Microsoftu nabídnout záchrannou vestu, která mu může pomoci udržet Windows tablety ve hře.
Co očekávat od konference Google I/O

Co očekávat od konference Google I/O

Do konference Google I/O zbývá už jen pár hodin. Začněme tak s předstihem a představme si pár nových produktů a zařízení, o kterých se očekává, že budou představeny právě na konferenci.

Výrobní cena iPadu Mini je mnohem nižší než prodejní

Náklady, které společnost Apple platí za komponenty do iPadu Mini, jsou přibližně 188 dolarů u modelu s 16GB pamětí. Podle analýzy IHS Suppli a All Things Digital je nejdražší částí displej o rozměru 7,9 palce, který stojí kolem 80 dolarů.

Tablet Nexus 7 se výborně prodává

Finanční ředitel společnosti Asus David Chang sdělil, že jeho společnost každý měsíc prodá 1.000.000 kusů tabletů Google Nexus 7. Tento největší tchajwanský výrobce se také pochlubil značným růstem zájmu o tablety ve III.čtvrtletí. Asus jen za toto čtvrtletí zvýšil prodej o 200 % .

Společnost Google oznámila uvedení nové verze Android 4.2

Kromě nového operačního systému došlo také k obnovení mobilních zařízení pro novou platformu. Na trh byly uvedeny dva nové tablety Nexus s diagonálami 7 a 10 palců. Vybrat si bude možné mezi pamětí 16 a 32 GB. Tablety s větší pamětí budou podporovat připojení k mobilním sítím, pokud si uživatel toto rozšíření objedná.

Google zrušil dnešní prezentaci zařízení Android

Společnost Google dnes naplánovala prezentaci svých zařízení, ale rozhodla se akci zrušit. Celý New York je z důvodu hurikánu Sandy uzavřen. Nejezdí veřejná doprava, evakuovány byly statisíce lidí, uzavřeny jsou úřady, školy a obchody.

Společnost Apple chce do konce roku prodat 10 milionů Mini iPadů

Nový iPad Mini se má představit až 17.října, ale Apple již rozesílá pozvánky a stanovuje si kritéria prodejnosti. Na internet také pronikly nové fotografie před oficiálním představením.

Tablet Surface se má prodávat za cenu 199 dolarů

Microsoft neoficiálně oznámil, že cena nového tabletu bude velice nízká. Vzorem je zřejmě Nexus 7 nebo Kindle Fire, které se také prodávají pod cenou 200 dolarů. Na trhu se má objevit s uvedením Windows 8 na konci října.

Nokia obvinila Google a Asus, že porušují její patenty

Společnost Nokia se domnívá, že tablet Google Nexus 7 porušuje její patenty, které se týkají technologie přenosu dat přes WiFi sítě. Nokia si nechala patentovat asi 40 různých řešení, která se týkají bezdrátového přenosu dat a jsou duševním vlastnictvím Nokie.
Nahoru