Štítek: Nexus 10

Společnost Google oznámila uvedení nové verze Android 4.2

Kromě nového operačního systému došlo také k obnovení mobilních zařízení pro novou platformu. Na trh byly uvedeny dva nové tablety Nexus s diagonálami 7 a 10 palců. Vybrat si bude možné mezi pamětí 16 a 32 GB. Tablety s větší pamětí budou podporovat připojení k mobilním sítím, pokud si uživatel toto rozšíření objedná.

Google zrušil dnešní prezentaci zařízení Android

Společnost Google dnes naplánovala prezentaci svých zařízení, ale rozhodla se akci zrušit. Celý New York je z důvodu hurikánu Sandy uzavřen. Nejezdí veřejná doprava, evakuovány byly statisíce lidí, uzavřeny jsou úřady, školy a obchody.

Nová verze operačního systému Android se má objevit 29.10.2012 v New Yorku

Společnost Google oznámila, že předvedení nové verze OS Android 4.2 bude přesně za týden. Nová platforma má být použita na posledním tabletu Nexus 10 od Samsung Electronics a na Nexus 4 – mobilním smartphonu od LG Electronics.

Nový Nexus 10 bude mít vyšší rozlišení obrazovky než iPad

První zmínky o novém tabletu Nexus 10 se objevily hned několik dní po představení tabletu Google Nexus 7, který udivil svojí nízkou cenou a výbornými technickými parametry. Nyní existují již přesné charakteristiky, jak by měl nový Nexus s displejem 10 palců a vyráběný společně se Samsungem vypadat.
Nahoru