Štítek: News Feed

Jana Leitnerová: Nemalujte čerta na zeď, namalujte tam celé peklo (II. část)

V první části rozhovoru se Jana Leitnerová rozpovídala o sociálních sítích jako takových. Podílela se na přípravě komunikačních strategií velkých firem. A ví, jak se vypořádat s trollingem, kritikou či jak komunikovat se zákazníky.

Facebook vylepšuje algoritmus. První se vám zobrazí příspěvky s hodnotnějšími informacemi

Sociální síť Facebook neustále ladí algoritmus news feedu, přičemž poslední změny by měly být pro uživatele velice užitečné. Zobrazovat by se vám měly nejprve relevantní příspěvky, které vás budou skutečně zajímat.

Facebook v Austrálii testuje nové seřazení news feedu podle témat

Facebook v Austrálii testuje novou verzi news feedu. V pátek (17. června 2016) si spousta australských uživatelů všimla, že v news feedu se jim jako první zobrazují vybraná témata, a to jak na desktopové verzi, tak i v mobilní aplikaci.

Facebook: Vyberte si, co chcete vidět na Hlavní stránce

Nedávno Facebook představil další změnu. Svým uživatelům konečně dává větší kontrolu nad tím, jaký obsah vidí. Možná je to zvláštní shoda náhod, ale spíš plánovaný krok. O den dříve totiž Mark Zuckerberg narážel na záměr poskytnout v příštím roce uživatelům více nástrojů pro vyladění Hlavní stránky. A pak přišlo tohle.

Nahoru