Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Neuvěřitelné

V Austrálii rozsvítili poušť

Když jsme spatřili tyhle fotky, málem nám vypadly oči. Vypadá to trochu jako svítící strom života v Avataru, pamatujete? Až na to, že tohle není vymodelované v počítači. V Austrálii tuhle krásu skutečně mají.

OBRAZEM: 30 dokonale načasovaných fotek se zvířaty

Většina z nás má nějaký smartphone s fotoaparátem nebo rovnou nějaký profi fotoaparát. Není tedy divu, že vzniká obrovské množství fotek. A na některých z nich náhodou vznikají opravdu zajímavé momentky. Nyní je čas si ukázat nějaké zvířata.

V osmdesátišesti letech předvádí neuvěřitelný výkon na bradlech

V osmdesátišesti letech předvádí neuvěřitelný výkon na bradlech

Ne, nejedná se o další reklamu na lék pro kloubní výživu, ale spíše o zajímavost toho, jak někdo v poměrně vysokém věku může dělat něco pro nás nepředstavitelného. Řeč je o bývalé profi gymnastce, které je sice 86 let, ale stále to umí. A možná to umí ještě lépe než současné gymnastky…

Osmdesátiletá babička odstartovala anglickou show akrobatickým číslem

Osmdesátiletá babička odstartovala anglickou show akrobatickým číslem

Něco neuvěřitelného se objevilo na probíhající soutěži ve Velké Británii – Britain Got Talent. 80 letá žena spolu se svým mladým společníkem zatancovali neuvěřitelný tanec. Nikdo by do takto staré ženy neřekl, kolik energie a elánu se v ní skrývá. Jedna z porotkyň to nevydržela a rovnou poslala tento “hvězdný pár” do živých kol.

Také byste za telefonní číslo 777-7777 byli ochotni dát 42 milionů korun?

Nějaký bohatý šílenec ze Spojených arabských emirátů přesně tohle udělal. A to si představte, že tohle číslo má jen v pronájmu na dva roky.

Hraním Minecraftu si vydělává 8 milionů měsíčně

Zní to skoro jako pohádka, že? Který z vášnivých hráčů by si něco takového nepřál. Malí kluci mají často podobné sny. Jak ovšem stárnou, postupně většinou pochopí, že takhle to v životě moc nefunguje. Ale najdou se i výjimky. Takže třeba se i vám může povést být úspěšným hráčem.

15 úžasných vědeckých GIFů

Svět je neuvěřitelný, a vždy se dá na něm něco nového objevovat. Připravili jsme si pro vás 15 GIFů, na kterých uvidíte například, co se stane s krví, když do ní dáme jednu kapičku hadího jedu. Nebo co udělá roztavené železo společně s ledem. Prostě a krátce – úžasné…

Nejzajímavější fotky ze Sony World Photography Awards

Světová fotografická organizace právě představila užší seznam kandidátů, kteří se budou ucházet o Sony World Photography Awards 2014. Letos bylo do soutěže přihlášeno více než 140 000 snímků ze 166 zemí. Porota vyhlásí celkové vítěze v březnu a dubnu letošního roku, avšak teď tady máme výběr těch nejlepších.

23 skvěle načasovaných fotografií zvířat

Fotografie zvířat bývají většinou fascinující, pokud se povedou. Ale ještě více fascinující jsou v případě, že se podaří zachytit je v ten správný moment. Se zvířaty se obvykle nelze moc domluvit na tom, že by bylo třeba vyfotit hezkou fotku. A proto je u nich ještě těžší zastihnout je v nějaké skvělé situaci. Když se to ale povede, stojí to skutečně za to. Přesně jako na následujících 23 snímcích.

18 fotek, které vám dokáží, jak může být příroda na Zemi fascinující

Show must go on. Příroda určitě tohle rčení zná. Někdy dokáže udělat takovou show a vykouzlit něco tak neuvěřitelného, že zůstane rozum stát, bohužel mezi to patří i temné stránky, ale teď se podíváme na tu světlou a ukážeme si co nám příroda dokáže představit.

34 fotek, které otřásly světem v roce 2013

Malé ohlédnutí za velkými fotografiemi, které doslova híbly světem v roce 2013. Nad každou fotografií se pozastavíte a budete nevěřícně kroutit hlavou, že matka příroda něco takového dokáže. Neskutečné momenty, plné emocí.

Jak vypadají zamrzlé Niagarské vodopády

Zatímco my bychom byli rádi za každý trošku větší projev zimy, v USA lidé kvůli mrazu umírají. Místy jsou tam teploty jako v Antarktidě, a tak se není čemu divit, že zamrzají třeba i Niagarské vodopády. A nízké teploty přinesly ideální příležitost k tomu, aby vznikly neuvěřitelné fotky.

20 mrazivých snímků: Pojďme si užívat zimu aspoň na fotkách

Nám se v posledních dnech rozpouštěl i poslední umělý sníh a teploty se blíží spíše jaru než kruté zimě, ve Spojených státech je to ale úplně naopak. Teploty tam klesly opravdu nízko, vinou mrazu dokonce umírali lidé. Rekordní mrazy tam prý přinesl polární vír z Arktidy.

10 faktů, které vás překvapí

Jsou na světě věci, které byste nikdy neočekávali. A to ani, když se s nimi setkáváte denně. Prostě nad tím nepřemýšlíte nebo to pro vás není důležité. Avšak hned budete mít na věci jiný pohled, když si přečtete následujících deset šokujících faktů.

9 nádherných opuštěných míst

Na světě je spousta míst, jejichž krásu nikdo nemůže plně docenit. Jsou ponořená pod vodou nebo umístěná v jiných těžko dostupných lokalitách. A právě proto si jejich výjimečnost můžete vychutnat aspoň na fotografiích. I tak se budete cítit, jako byste tam byli.

Jako v pohádce: Šťastný muž si převzal výhru z tiketu, který našel v listí

Marvin Rosales Martinez, obyčejný zahradník z Long Islandu, v říjnu 2012 uklízel po hurikánu Sandy. Tehdy našel v hromadě listí mokrý a špinavý stírací los. A tato neuvěřitelná náhoda mu změnila život.

27 neuvěřitelných pohledů, které ze země nikdy neuvidíte

Snad každého občas napadne, jaké by to asi bylo, kdybychom se jen tak mohli vznést a odletět. A jaký by tam shora asi byl výhled? Vězte, že tam z výšky vypadá skvěle snad všechno. Svět odtamtud vypadá opravdu docela neuvěřitelně, ať už jde o lidské výtvory nebo hrátky přírody.

Nahoru