Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Nepovedená reklama

Špatná reklama, taky reklama

Občas se stane, že se některé reklamy prostě nepovedou. Kdo by ale čekal, že se zrovna toto stane známé společnosti Durex, která se zabývá prodejem kondomů, lubrikačních gelů a ostatních vychytávek. Kdo ví, možná to společnost Durex udělala schválně, třeba chtěla, ať se právě tato reklama stane virálem na internetu.

Nepovedená reklama od Samsungu, která vám poradí jak (ne)sbalit ženu

Nepovedená reklama od Samsungu, která vám poradí jak (ne)sbalit ženu

Samsung má na účtu jednu (podle komentářů) nejhorší reklamu v tomto roce, kde prezentuje nové hodinky Galaxy Gear. Reklama získala za dva dny už přes šestnáct tisíc disliků.

V zahraničí se opět baví na účet ČR: 600 000 korun na kalhotky s bobrem a slipy s ptákem

Ministerstvo životního prostředí České republiky na sebe váže pozornost nejen zahraničních tištěných a elektronických magazínů, ale i široké veřejnosti. Nechalo totiž nechat vyrobit reklamní předměty v hodnotě 600 000 korun, a to ne ledajaké. Bílé kalhotky s obrázkem bobra a slipy stejné barvy, jež zdobí obrázek kormorána!

Malá reklama-velké problémy aneb Přílišná kreativita také škodí

Malá reklama-velké problémy aneb Přílišná kreativita také škodí

Málokdy se stane, že lokální reklama, určená pro relativně malý okruh příjemců, překročí vlastní pole působnosti. Obvykle se to stává pouze tehdy, je-li výjimečně povedená nebo výjimečně šokující. Jestliže pak překročí i hranice státu, pro který byla určena, může na sebe v kontextu jiné kultury nabalit významy, o kterých se jejím tvůrcům ani nesnilo.
Nahoru