Štítek: nehty

14491505261979894610

INZERCE: Obdarujte ženu sadou na nehty

Ještě stále přemýšlíte, co dáte své přítelkyni, manželce, kamarádce nebo mamince k Vánocům? Času už moc nezbývá, a tak pro vás máme jeden tip, kterým potěšíte každou ženu, co se stará o své nehty. A to je téměř každá, protože upravené ruce jsou základ.

INZERCE: Spolehlivé brusky na nehty

Gelové nehty, akrylové nehty či obecně umělé nehty jsou dnes již tak běžnou věcí, že si je mnoho žen dělá doma. Pokud jsou šikovné a mají potřebné vybavení, ani není poznat, že nejsou ze salonu. Ale pokud si představujete, že k tomu stačí pár barevných laků a odlakovač, jste na omylu. Aby byly nehty okouzlující, je potřeba jim věnovat více péče. A jednou z nich je také broušení.

preemadonna

Nový trend v manikúře: Robot tiskne smajlíky na nehty

Také jste si vždycky přáli mít na nehtech pizzu a pusinkující smajlíky? To se vám určitě bude líbit přenosný robot, který umí tisknout obrázky přímo na vaše nehty. A nejsou to jen tak jaké obrázky. Robot tiskne smajlíky.

14291-neonove

INZERCE: Laky na nehty, díky kterým vypadají vaše ruce mladší

Ruce vždy vypadají lépe s upravenými nehty, ale existují barvy laků, které jsou vhodnější pro starší pleť. Skvěle fungují jakékoliv jasné barvy, které upoutají pozornost spíše na nehty než na kůži rukou.

nehtyprofi

INZERCE: Kde sehnat vybavení na gelové nehty?

Líbí se vám gelové nehty, ale nechcete utrácet za manikúru? Nebo nemáte čas nikam chodit? Chcete vyzkoušet svou kreativitu, vytvářet si vlastní vzory podle návodů na internetu? Pusťte se do toho. Spousta žen si tvoří gelové nehty doma. A s dobrým vybavením to jde o hodně lépe.

gel-nails

INZERCE: Gelové nehty: Stojí za to?

Gelové nehty jsou v dnešní době šíleně oblíbené. Vypadají elegantně, můžete si je nechat udělat v opravdu různých podobách, moc se nelámou, vydrží klidně měsíc. Všichni si je chválí. Běžná žena je možná v běžném životě nepotřebuje, ale minimálně pro zvláštní události se perfektně hodí.

gelove_nehty

INZERCE: Stojí gelové nehty opravdu za to?

Gelové nehty už jsou nějakou dobu fenoménem. Vypadají přirozeně, jsou dostupné v mnoha designově nádherných variantách a dlouho vydrží. Nejsou ani tak drahé. A že jste ještě nenašly odvahu je vyzkoušet? Pojďme se podívat na to, proč stojí za to. A taky na to, proč za to nestojí. Mrkneme na ně totiž úplně upřímně a pak si samy uděláte dokonalý názor.

dpu0z7dbkrsbop2gukaa

Aplikace pro dámy. Dokáže dát fotky z mobilu, na vaše nehty

Podíváte se na fotografii, kterou jste právě vyfotili. Sdílíte ji na Instagram, přidáte filtr Valencia a řeknete si, že se vám fakt povedla a vypadá dobře. Tohle je stará, známá klasika. Ale co když si přimyslíte, že by to nemuselo dobře vypadat jenom na ploše vašeho telefonu, ale přímo na vás? Konkrétně na vašich nehtech. S Aplikací NailSnaps to není nemožné.

Nahoru