Štítek: Nehoda

Samořídící auto Googlu má za sebou vážnou nehodu

Google včera potvrdil, že jedno z jeho samořídících utrpělo značné škody při dopravní nehodě. V pátek 23. září se srazilo s dodávkou a fotky poničeného auta už se šíří internetem.

Eric Medalle, otec Pokémonů, se úspěchu nedožil

42letý Eric Medalle, dlouholetý umělec a grafik pro společnost The Pokémon Company, zemřel v neděli 13. března 2016 při vichřici v Seattlu (Washington). Grafik jel podle tamních zpráv se svou dvouletou dcerou v jejich vozidle BMW X3.

Je All-risk pojištění od Alzy podvod? Aneb když nosíte telefon v kapse, máte smůlu

Představte si situaci, koupíte si mobil, tablet či dražší notebook a k tomu si přikoupíte pojistku proti rozbití a krádeži ve výši 10 – 15% z ceny produktu. A to jen proto, že chcete mít jistotu, kdyby se náhodou něco stalo. Víte, na co všechno se toto pojištění vztahuje? Myslíte si, že vám uznají rozbitý mobilní telefon bez problémů? Mýlíte se.

VIDEO: Reklama od Kleenexu vypráví dojemný příběh Michaela a psa se jménem Chance

Kleenex představil emocionální televizní reklamu, která se pokouší zasáhnout city diváků. A to se možná taky povedlo, tato reklama získala na Facebooku přes 1 milion sdílení a 60 milionu zhlédnutí a spoustu pozitivních komentářů.

Facebook zabíjí za volantem

Co myslíte, že se stane, když si za volantem prohlížíte, co je nového na Facebooku? Jasně, je to evidentní. Za volantem se nemá ani telefonovat, natož prohlížet si sociální sítě. Dnešní mladí lidé to ovšem vidí jinak. A pak to dopadá přesně takhle, jako v případě dvacetileté Abby Sletten.

Tomu se říká smůla: Zrovna napsala na Facebook, že je šťastná, a pak zemřela

Znáte ten pocit, když si chvíli připadáte šťastní, ale pak zjistíte, že vám to osud prostě stejně nepřeje? Váš život se může ve vteřině úplně změnit. Přesně tak se to stalo jedné ženě. Publikovala na Facebook svou krásnou selfie fotku, aktualizovala svůj status, že je šťastná, a pár sekund poté nabourala do kamionu, sjela ze silnice a zemřela.

Nepřestávej běžet!

Nepřestávej běžet!

Jak nedržet brokovnici

Jak nedržet brokovnici

Kde mám volant?

Kde mám volant?

Bagr a schody…

Bagr a schody…

To je ale smůla

To je ale smůla

Pozor, kluzká podlaha!

Pozor, kluzká podlaha!

Pozor sloup!

Pozor sloup!

Nejezděte rychle!!

Nejezděte rychle!!

Povedený skok do vody

Dive fail

Je to debil? Je!

Černá díra uprostřed Thajska

Černá díra

Svěděk říkal, že si ji odnesl čert

Nahoru