Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: nebezpečné

Tohle dětem nekupujte: 10 nejvíc nebezpečných hraček všech dob

Miliony a miliony hraček jsou každý rok stažené z prodejních pultů. Některé se rozpadnou na malé části, některé obsahují nebezpečné materiály a barviva. Takový seznam nebezpečných hraček se vyplatí sledovat. Není totiž výjimkou, že díky nim děti umírají. A jak by vypadal výčet těch nejhorších hraček, které se nikdy neměly objevit v prodeji?

Neskutečné! Muž dokáže stejné kousky jako autíčka Hot Wheels!

Znáte autíčka Hot Wheels? Dokážou objet svislou smyčku o 360 stupních, což znamená, že jezdí vzhůru nohama. Viděli jste ale někdy, že by něco podobného zvládl člověk? Že je to nemožné? Omyl. Tento muž to dokázal.

Co dokáže jeden neuvážený příspěvek na Facebooku

Co myslíte, že se stane, když na Facebooku zveřejníte, že jste „k dispozici každému“? Přesně toto oznámení bylo zveřejněno na facebookovém profilu čtrnáctileté dívky. Pak byla hromadně znásilněna. Celý příspěvek byl přitom jen hloupý vtip jejího spolužáka.

Znáte skryté a experimentální funkce prohlížeče Chrome?

Znáte skryté a experimentální funkce prohlížeče Chrome?

Znáte méně viditelné nebo dokonce skryté a experimentální funkce prohlížeče Chrome? Jistě, kdo z uživatelů Chromu nezná rozšíření. Kolik z vás ale zná způsob, jak se dostat do "vnitřností" Chromu? No, moc vás nebude. Proto vám dnes poradíme, jak odhalit ty nejskrytější funkce, které lze v nejrozšířenějším prohlížeči světa najít. Díky ním si můžete zobrazit celou cache, spravovat interní pluginy či zjistit, která část Chrome vám nejvíce zatěžuje počítač. Tak pojďme na to!
Nahoru