Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: nebankovní půjčky

Online databáze spolehlivých půjček

Dovolíme si říct, že Česko je v porovnání s ostatními státy zemí s opravdu velkou koncentrací nebankovních společností nabízejících půjčky. Peníze u nás půjčuje kde kdo, často jsou to lidé, kteří si tím přivydělávají. Ale i mezi nebankovními společnostmi se dají najít poctivé. Není jich zrovna málo.

Předpověď ekonomického vývoje České republiky v roce 2016

Prognózy ekonomického vývoje České republiky v nastupujícím roce 2016 se zdají být mírně optimističtější ve srovnání s minulými roky, což by se mělo také týkat eurozóny. Po mírném zlepšení z předchozích dvou let, by ekonomický růst zemí platících eurem měl také pokračovat v následujících dvou letech zhruba o 1,6%. Ačkoliv se podařilo zažehnat akutní hrozbu rozpadu eurozóny, tak rizika deflace a nezaměstnanosti přetrvávají.

Tisková zpráva: Objevte server FinMoney.cz

Na tuzemském internetu je celá řada webových stránek, které mají za cíl hlavně pomoci a poradit. A jinak tomu není ani v případě výše uvedeného webu, který nese název www.FinMoney.cz. Jak už lehce vyplývá z jeho názvu, témata se točí hlavně okolo financí, konkrétně potom půjček. Měl by tedy být prvním krokem každého, kdo nad půjčkou uvažuje. Získá totiž řadu potřebných informací, které mu pomohou v tom, aby se rozhodl, jaký typ půjčky je pro něho vhodný a jak je to vlastně s konkrétní výhodností.

Nahoru