Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Nádobí

Neradi myjete nádobí? Tak ho po večeři jednoduše snězte!

Pamatujete na doby, kdy děti v cukrárnách nadšeně kupovaly jedlý papír? Tehdy se to zdálo jako vtipný nápad, dávno už se ale nejedná o ojedinělý produkt, který nebyl primárně určen k jídlu, a přesto je dnes možné jej sníst. Společnost Biotrem vyrábí unikátní talíře z pšeničných otrub, které se mohou stát součástí vaší večeře. Důvodem samozřejmě není ušetření času a práce s mytím nádobím, ale eliminace produkce plastu, který závratným tempem zaplavuje naši planetu a představuje čím dál tím větší problém pro životní prostředí.

3D tiskárna v kuchyni

3D tisk je v poslední době hodně v módě. Postupem času zjišťujeme, že vytisknout jde opravdu kdeco. Když máte návod, můžete si doma vyrobit střelné zbraně, kuchyňské nože nebo náhradní díl do mlýnku na maso. S rozvojem technologií totiž vychází najevo, že 3D tiskárny by mohly mít skvělé využití právě v kuchyni.

Jiné využití porcelánu než jenom “lapač prachu”

Jak využít porcelán jiným způsobem než “lapače prachu”? Jednoduše, proměňte je v umělecké dílo, které se stane terčem obliby a zájmu různých diskuzí v londýnské galerii, kde jsou tyto unikáty k viděním.

Jak umývat nádobí rychle a zběsile?

Jak umývat nádobí rychle a zběsile?
Nahoru