Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Nadace Billa a Melindy Gatesových

Bill a Melinda Gatesovi věnují nejvíce na charitu

Spoluzakladatel společnosti Microsoft a jeho manželka v loňském roce darovali 2,65 miliard dolarů na boj proti smrtícím nemocím po celém světě. Díky tolika věnovaným penězům se v žebříčku Forbes objevili na prvním místě mezi všemi Američany, kteří darují peníze na charitu.

Koukněte na nový kondom financovaný Billem Gatesem

Výzkumníci z Wollongongské univerzity v Austrálii pracují na nové generaci kondomů. Co je na nich tak převratného? Fungují pořád stejně. Jen trochu jinak vypadají. Měly by se totiž chovat jako kůže, takže vám přesně sednou.

Bill Gates se možná vrátí, aby zachránil Microsoft

Bill Gates se možná vrátí, aby zachránil Microsoft

Akcie Microsoftu v pátek po té, co společnost oznámila svůj čtvrtletní zisk, klesly o více než 11%. Můžeme tak docela jistě předpokládat, že generální ředitel Steve Ballmer je docela nešťastný z toho, co se v jeho Redmondské říši děje.
Melinda Gatesová: Společně se svým manželem největšími filantropy světa

Melinda Gatesová: Společně se svým manželem největšími filantropy světa

V nedávném článku jsme si představili jednu z nejmocnějších žen světa, alespoň toho internetového určitě. Sheryl Sandbergová, americká podnikatelka a provozní ředitelka Facebooku, má v patách na pomyslném žebříčku Melindu Gatesovou, manželku jednoho z největších vizionářů všech dob.
Nahoru