Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Mzdy

Mzdy v České republice: Nejlépe platícím zaměstnavatelem je Microsoft

V České republice jsou ve velkých technologických firmách a poradenských společnostech, především se zahraničními majiteli, mzdy nadprůměrné. U těchto společností průměrný hrubý příjem zaměstnance převyšuje 40 tisíc korun. Naopak podprůměrné hrubé mzdy pohybující se kolem 20 tisíc korun dostávají zaměstnanci v podnicích s tuzemskými majiteli.

Co vám o mzdovém účetnictví asi neříkali

Každý rád dostáváme peníze na účet a každého těší, když dorazí výplata. Stejně jako každého zaměstnavatele těší, když je na výplaty a když jsou zaměstnanci tak šikovní, že si na své výplaty vydělají, a když si je zaslouží. Zatímco pro zaměstnance je to jen cifra, která naskočí na bankovním účtu, pro zaměstnavatele to není zase tak snadné. Vedení účetnictví Praha má svá úskalí a mimo toho, že stojí čas, to stojí především peníze, hlavně když je vedeno kvalitně a externě.

Nedávný výzkum ukázal, kteří zaměstnanci mají ve svém zaměstnání nejvíce práv. Apple z toho vyšel na druhém místě

Díky charitativní organizaci nyní víme, jací zaměstnanci mají ve své firmě nejvíce práv. Globální společnost Apple z tohoto průzkumu vyšla jako druhá, jenom o chlup “ji předhonila” Nokia. Avšak i přes to společnost s jablíčkem vede ve vyplácení mezd.

Nahoru