Štítek: Mzdové účetnictví

Co vám o mzdovém účetnictví asi neříkali

Každý rád dostáváme peníze na účet a každého těší, když dorazí výplata. Stejně jako každého zaměstnavatele těší, když je na výplaty a když jsou zaměstnanci tak šikovní, že si na své výplaty vydělají, a když si je zaslouží. Zatímco pro zaměstnance je to jen cifra, která naskočí na bankovním účtu, pro zaměstnavatele to není zase tak snadné. Vedení účetnictví Praha má svá úskalí a mimo toho, že stojí čas, to stojí především peníze, hlavně když je vedeno kvalitně a externě.

Instalace účetního programu den před daňovým přiznáním?

Instalace účetního programu den před daňovým přiznáním?

Daňová evidence není složitým systémem, ale vyžaduje základní orientaci v příjmech, výdajích, bankovních převodech, pokladně a někdy DPH. Často se dá zvládnout pomocí tabulek v excelu nebo nákupem sešitů a papírováním. Při větším množství účetních záznamů se ušetří mnoho času a problémů s chybami pořízením účetního programu. Na trhu je mnoho kvalitních, dostupných a příjemných programů. Které to jsou?
Inzerce: Zaměstnanec a společnost

Inzerce: Zaměstnanec a společnost

V České republice nebo na Slovensku po založení společnosti začne kolotoč daňových a mzdových evidencí. Přijetím zaměstnanců pro sro, akciovou společnost nebo podnikatele nastává období zvláštní a poměrně složité evidence. Do pracovních vztahů totiž zasahují nejen nároky finanční, odvody a evidence, ale také dodržování pracovního práva.
Nahoru