Štítek: MS v hokeji

Zemřel pivní král z reklamy na Krušovice a na mistrovství světa v hokeji

Vladimír Černohorský, nekorunovaný pivní král účinkující v reklamě na pivo Krkonoše a na nedávné hokejové mistrovství světa, zemřel. V první polovině května se hvězdou televizních obrazovek v České republice stal právě herec Vladimír Černohorský, který se do paměti diváku vryl jako osobitý chlapík z reklamy na mistrovství světa v ledním hokeji.

28 chytrých telefonů Huawei rozdal výhercům Jarda Jágr

Možná jste zaznamenali, že v průběhu MS v ledním hokeji společnost Huawei provozovala soutěž Hokejový kvíz. No a protože už je po mistrovství, skončila i soutěž. Chytré mobilní telefony Huawei G7, které společnost věnovala, všem 28 výhercům předal osobně Jarda Jágr. Výhra tak byla vlastně dvojnásobná – materiální věc a ještě skvělý zážitek.

MS v hokeji přehledně a na jednom místě

To, že jsme národem hokejových fanoušků, je všeobecně známo. Vždyť kdy jindy dokážeme najít společnou řeč, svorně trávit čas sledováním vrcholných hokejových utkání a stáváme se skálopevně jednotní. Ty tam jsou pak spory fanoušků jednotlivých ligových mužstev o tom, který tým je lepší, který bude zaslouženě mistrem ligy, a který tým sestoupí do nižší soutěže. V čase, kdy naši zemi reprezentuje hokejový tým na úrovni mezinárodních utkání, stáváme se fanoušky „těch našich hochů“. Stačí vzpomenout na roky ne tak dávné, kdy český národní tým byl hokejovým mistrem a jména hokejové reprezentace znal každý v zemi.

Nahoru