Štítek: Motorola Mobility

Motorola se hlásí ke svému majiteli

Motorola se hlásí ke svému majiteli

Je to už docela dlouhá doba, co Google koupil Motorolu. Tenkrát se mohlo zdát, že takový gigant jako Google ji jistě vytáhne a udělá z ní známější a kvalitnější značku. Nic moc se ale od té doby nestalo. Až teď. Jak to tak vypadá, odteď se bude Motorola hrdě hlásit ke svému majiteli. Z toho by se dalo vyvozovat, že asi bude mít proč. Zřejmě se něco chystá - že by se jednalo o přípravy na očekávaný X Phone?
Partnerství dvou velikánů: Facebook + Samsung?

Partnerství dvou velikánů: Facebook + Samsung?

Mark Zuckerberg, generální ředitel Facebooku, se tento týden setkal s prezidentem Samsungu Shinem Jongem Kyunem. Diskutovali spolu o tom, jak by jejich dvě společnosti mohly spolupracovat na tom, aby Facebook získával větší příjmy z reklam na mobilních zařízeních.

Google dnes slaví 14 let svého vzniku

Google dnes pomocí loga s čokoládovým dortem oslavuje 14 let existence. Internetovou společnost Google založili roku 1998 Sergei Brin a Larry Page. Na Standfordské univerzitě vytvořili již roku 1996 vyhledávací systém, který později poskytli veřejnosti.

Společnost Apple vyhrála patentový spor nad Motorolou

Německý soud přiznal Motorolu vinnou v porušování patentů, které jsou vlastnictvím Apple. Zároveň předběžně zakázal prodej tabletů a smartfonů, které používají sporné technologie.

Společnosti Apple a Motorola se zřejmě dohodly ve sporu o licencích

Patentové spory v Německu mezi Apple a Motorola mají střídavé úspěchy a neúspěchy. Proto se společnosti snaží dohodnout. V únoru německé soudy zamítly žalobu Motoroly, která požadovala zákaz prodeje iPhonů a iPadů.
Nahoru