Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Motorola

Koncept epické Motoroly by se mohl proměnit ve skutečnost

Designér Toooajk představil zajímavý koncept modelu Motorola DROID Turbo 3. Koncept by měl být nástupcem loňské vlajkové lodi Motorola DROID Turbo 2, který se vyznačuje dlouhou životností baterie, procesorem Qualcomm Snapdragon 810 a 3GB pamětí RAM.

Která zařízení budou mít Android 5.0. Lollipop?

Společnost Google nedávno oficiálně uvedla Android 5.0 Lollipop. Pokud nepatříte k menšině, která vlastní zařízení Nexus nebo zařízení z edice Google Play, jistě Vás bude zajímat, kdy si můžete aktualizovat svůj Android na nejnovější verzi.

Projekt Ara: Smartphone si složíte od 50 dolarů

Jistě jste již něco slyšeli o projektu Ara. Tento projekt pod záštitou Googlu vyvíjí revoluční smartphone, který si složíte podle svých představ. A právě se objevily informace o tom, že tento smartphone byste mohli mít doma již začátkem příštího roku za cenu 50 dolarů.

Motorola Ara v dalším stádiu vývoje

Jak se vám zamlouvá nápad postavit si mobil podle svých představ podobně jednoduše, jako sestavujete třeba stavebnici Lego? Díky tomu, že je na světě mnoho lidí, kterým se nápad zamlouvá, se tato možnost brzy stane skutečností.

Project Ara: Motorala chce mobil z modulů

Motorola společnosti Google odhalila Project Ara, otevřenou hardwarovou platformu pro nové modulární smarpthony. Myšlenka za tímto projektem je jednoduchá. Chtějí vše co je ve smartphonu – od displeje přes klávesnici až po procesor převést na moduly, které jsou lehce vyměnitelné.

Nejlepší reklamy poslední doby? Ty od Motoroly!

Nejlepší reklamy poslední doby? Ty od Motoroly!

I ten nejlepší mobilní telefon by nic neznamenal bez marketingového úsilí a pořádné reklamy. Motorola si pro svůj Moto X díky tomu, že je pod ochrannými křídly Googlu, může dovolit tu správnou velkou reklamní kampaň. A jak si získává její diváky? Přece humorem.
Motorola se hlásí ke svému majiteli

Motorola se hlásí ke svému majiteli

Je to už docela dlouhá doba, co Google koupil Motorolu. Tenkrát se mohlo zdát, že takový gigant jako Google ji jistě vytáhne a udělá z ní známější a kvalitnější značku. Nic moc se ale od té doby nestalo. Až teď. Jak to tak vypadá, odteď se bude Motorola hrdě hlásit ke svému majiteli. Z toho by se dalo vyvozovat, že asi bude mít proč. Zřejmě se něco chystá - že by se jednalo o přípravy na očekávaný X Phone?
Partnerství dvou velikánů: Facebook + Samsung?

Partnerství dvou velikánů: Facebook + Samsung?

Mark Zuckerberg, generální ředitel Facebooku, se tento týden setkal s prezidentem Samsungu Shinem Jongem Kyunem. Diskutovali spolu o tom, jak by jejich dvě společnosti mohly spolupracovat na tom, aby Facebook získával větší příjmy z reklam na mobilních zařízeních.
Konec smartphonů – kdy už smartphone nebude „phone“?

Konec smartphonů – kdy už smartphone nebude „phone“?

Udělejte si chvilku, abyste zvážili, jak používáte svůj smartphone. Kromě volání jej můžete používat pro celou řadu aktivit jako je fotografování, čtení emailů, hraní her, sledování videí a spoustu dalších. Nicméně stále se mu říká smartPHONE – tedy telefon. Není smartphone (chytrý telefon) trochu zastaralým termínem pro zařízení, které dnes používáme?
Budeme si místo hesel pamatovat to, že nemáme zapomenout na pilulku?

Budeme si místo hesel pamatovat to, že nemáme zapomenout na pilulku?

Hesla: Jsou všude a většina z nás si jich musí pamatovat několik. Jsou také nejslabším článkem v řetězci ověřování, protože lidé si prostě nejsou schopni pamatovat velké množství hesel.
Google pomůže rozvojovým zemím: Levné Android smartphony a bezdrátové sítě

Google pomůže rozvojovým zemím: Levné Android smartphony a bezdrátové sítě

Internetový gigant Google se údajně zaměřuje na to, aby více uživatelům poskytl přístup k internetu přes jejich mobilní zařízení. Proto zahájí sérii levných Android smartphonů.

Google má nepříjemné finanční starosti

Zisk společnosti Google Inc. se ve III.čtvrtletí snížil o 20 % a činí tak 2,18 miliardy dolarů. Za stejné období minulého roku byl zisk 2,73 miliardy dolarů. Propad byl zaviněn nárůstem nákladů a snižováním cen za reklamu.

Android obsahuje nebezpečnou bezpečnostní chybu

Potenciálně zničující bezpečnostní chyba postihuje značný počet zařízení se systémem Android a to včetně vlajkové lodi Samsungu Galaxy SIII. Zneužití spočívá v tom, že váš telefon se domnívá, že používá zvláštní servisní číslo pro nestrukturovaná data doplňkové služby (USSD).

Společnost Apple vyhrála patentový spor nad Motorolou

Německý soud přiznal Motorolu vinnou v porušování patentů, které jsou vlastnictvím Apple. Zároveň předběžně zakázal prodej tabletů a smartfonů, které používají sporné technologie.
Nahoru