Štítek: Mobily

VIDEO: Děti zahleděné do mobilů a tabletů si nevšimly, že jim vyměnili rodiče

V současné době spousta rodičů kupuje svým ratolestem mobilní telefony, tablety, počítače, herní konzole a další technologické vychytávky. Samozřejmě, že děti proti tomu neprotestují, protože je technologie fascinují.

Meizu Blue Charm Metal, mobilní telefon s kovovým tělem a čtečkou na otisky prstů

Čínská společnost Meizu uvádí na trh stále další a další novinky, kterými doplňuje své portfolio. Další novinku najdeme pod názvem Meizu Blue Charm Metal, která hodlá své majitele nalákat na kombinaci kovového těla se čtečkou otisků prstů, solidního výkonu a v úplně té poslední řadě pochopitelně i velmi příznivou cenou.

Nintendo chce do roku 2017 vydat 5 mobilních her

Již dříve jsme vás informovali o tom, že se Nintendo chystá v průběhu následujících let prorazit na trhu s mobilními hrami. Není žádným tajemstvím, že plánem společnosti je vydat první mobilní hru…

Nové chytré telefony. V čele se drží Samsung, Apple i Sony

Začátek podzimu s sebou každý rok přináší vlnu nových chytrých telefonů. Který smartphone bude mít nejlepší fotoaparát a který nabídne nejvýkonnější procesor? Podívejte se na náš přehled. Připravili jsme pro…

Infografika: 20 nejprodávanějších mobilů dle Vodafonu

Infografika: 20 nejprodávanějších mobilů dle Vodafonu

Chronologický přehled nejprodávanějších typů telefonů (Motorola StarTAC, Nokia 3210, Nokia 3310 a jiné historické kousky). Čím byly tehdy tak výjimečné? Kolik se jich prodalo? A kdy se objevily u nás na trhu? To vám prozradí následující infografika.
Nahoru